GTX 1650 sistemde nasıl FPS arttırılır?

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar herkese. Şu anki sistemim;
MSI GeForce GTX 1650 D6 Ventus XS ocv1.
Intel Core i3-9100F
FPS arttırmak için ne tür şeyler yapabilirim acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Core i3-9100F
Ekran kartı upgrade edebilirsin. GTX 1650 performans olarak GTX970'den daha düşük bir kart.

Intel Core i3-9100F
Windows arama çubuğuna oyun modeu yaz onu aktifleştir sonra , Arama çubuğuna "Güç planı seçeneği" yerini aç oradan ek ayarlardan yüksek performansı seç. Bunlar bilinen yöntemler daha bir sürü yöntem var internetten daha çok FPS arttırma yöntemlerine bakabilirsin teşekkürler.

RAM ve PSU bilgini paylaşırsan yardımcı olabiliriz. Ayrıca işlemciyi i5'e çıkartabilirsen FPS'nin yükseleceğine eminim.
8 gb ram psu tam hatırlamıyorum
Windows arama çubuğuna oyun modeu yaz onu aktifleştir sonra , Arama çubuğuna "Güç planı seçeneği" yerini aç oradan ek ayarlardan yüksek performansı seç. Bunlar bilinen yöntemler daha bir sürü yöntem var internetten daha çok FPS arttırma yöntemlerine bakabilirsin teşekkürler.
teşekkürler cevap için dostum

Yüksek performansı seçmekten ziyade, Powershell'e: [CODE title="Nihai Performans"]powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61[/CODE] yazarak alabileceği en yüksek performansı alabilir.
8 GB RAM PSU tam hatırlamıyorum

Teşekkürler cevap için dostum

RAM'ı Çift kanal 16 GB olacak şekilde yükseltmeni öneririm. Ayrıca üstte vermiş olduğum kodu kullanırsan performansın yükselecektir.

Yüksek performansı seçmekten ziyade, Powershell'e: [CODE title="Nihai Performans"]powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61[/CODE] yazarak alabileceği en yüksek performansı alabilir.

RAM'ı Çift kanal 16 GB olacak şekilde yükseltmeni öneririm. Ayrıca üstte vermiş olduğum kodu kullanırsan performansın yükseglecekti
teşekkürler gerçekten dostum iyi akşamlar

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı