GTX 1650 sistemde oyunlarda çökme ve FPS düşmesi

noskillemir

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb corsair 2400 mhz cl16
SSD veya HDD modeli
sandisk 240 gb
Ekran kartı
gtx 1650 4 gb
İşlemci
i3 8100
Merhaba son 2-3 gundur GTA-Fortnite-ETS 2 gibi oyunlarda FPS düşmesi crash ve FPS dususu yasiyorum. Driverlari kontrol ettim Windows guncellemesi yaptim ama hala ayni sekilde Fortnite oynarken FPS'im 144-110 arasi ama bir anda 5 veya 50'ye dusuyor.

Windows sürücüleri sıkıntılı sitesinden indir.

Merhaba son 2-3 gundur GTA-Fortnite-ETS 2 gibi oyunlarda FPS düşmesi crash ve FPS dususu yasiyorum. Driverlari kontrol ettim Windows guncellemesi yaptim ama hala ayni sekilde Fortnite oynarken FPS'im 144-110 arasi ama bir anda 5 veya 50'ye dusuyor.

Böyle durumlarda bende yaşardım uğraştırıcı neyin sıkıntılı olduğu temiz kurulum yap istersen, BIOS güncelle, W11 kur, Windows açıldığında hemen Update yapma eski sürücüleri yüklüyor gir anakart modelini siteye tüm driverları indir, ekran kartı driverını kendi sitesinden indir hepsini kur sonra Update et bitti, hatalar çok uğraştırır sorunu bulana kadar en iyisi bu.
GTA 1080p high da bile 70 FPS alıyorlar gayet yeter çok fazla düşüyorsa sıkıntı böyle çözüme ulaş.
Ek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı