GTX 1650 sistemde PUBG'de FPS düşüşleri

İşletim sistemi
Windows 10

Mur'da!

Hectopat
Merhabalar iyi günler. Başlıkta bildiğiniz üzere PUBG'da çeşitli kasma sorunları yaşıyorum. Sistemim şu şekilde:
  • ASUS GeForce GTX 1650 Phoenix OC 4 GB GDDR6 128bit.
  • AMD Ryzen 5 3500X (6 cpus) 3.6 GHz.
  • 16 GB RAM.

Evet arkadaşlar, kısacası sistem bu şekilde. PUBG'yi medium ayarlarda (doku ayarı yüksek) oynuyorum. Yüz yüze çatışma sırasında FPS düşüşleri yaşıyorum, bildiğiniz çözüm veya herhangi alternatif tavsiyeniz varsa dinlemekten çekinmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi günler. Başlıkta bildiğiniz üzere PUBG'da çeşitli kasma sorunları yaşıyorum. Sistemim şu şekilde:
  • ASUS GeForce GTX 1650 Phoenix OC 4 GB GDDR6 128bit.
  • AMD Ryzen 5 3500X (6 cpus) 3.6 GHz.
  • 16 GB RAM.

Evet arkadaşlar, kısacası sistem bu şekilde. PUBG'yi medium ayarlarda (doku ayarı yüksek) oynuyorum. Yüz yüze çatışma sırasında FPS düşüşleri yaşıyorum, bildiğiniz çözüm veya herhangi alternatif tavsiyeniz varsa dinlemekten çekinmem.

RAM tek kanal mı? Oyun HDD'ye mi kurulu?

@mustafaeren643 RAM'im şu an Kingston HyperX 1x16 DDR4 3200 MHz, şu an üç tane boşta RAM slotum var onların bir tanesine 16 GB (2x8GB) 3200MHz Kingston HyperX Fury RGB DDR4 takabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla 2x8 ya da 1x8 ya da 2x16 olması gerekiyordu. Ama bazen uyumlu olabiliyor, ayrı konu açarsananız yardımcı oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı