GTX 1650 sistemde PUBG'de kaç FPS alır?

peki sen son zamanlarda hangi oyunları oynuyorsun hocam
1629838536216.png

Hocam benim RAM tek kanal olduğu için hani çok bir fark olacağını sanmam açıkçası. Hemen hemen aynı FPS değerlerini alırsınız gibime geliyor. Ama oyun oynanılmaz hocam satın alacaksanız eğer uyarıyım. Çok hile var.

Hocam oyunda yaklaşık 165 kadar saatim var ve her öldüğümde ölüm kamerasını izlerim. Daha önce hiç karşılaşmadım hileyle.

Hocam oyunda yaklaşık 165 kadar saatim var ve her öldüğümde ölüm kamerasını izlerim. Daha önce hiç karşılaşmadım hileyle.
Yaklaşık 260 saatim var hocam. En son oyunu 2018'de oynamıştım. Dün tekrar indirip deneyim dedim. Dünden bu güne yaklaşık 5-6 maç atmışımdır. Garanti ederim bu maçların rahat 4ünde hile geldi. Ölüm kamerasından bakıyorum biri çok uzaktan üstüme spray atıyor, diğeri duvardan izliyor beni...

Benim Excalibur G770 16 GB RAM ve M.2 2TB SSD ve 500 GB SSD var Steam ve PUBG 2TB olanda yüklü. En düşük ayarlarda tüm haritalar 60 FPS veriyor. Diğer oyunlar normal 120 FPS veriyor monitör kadar. Bence bir sorun var PUBG neden sıkıntılı, 60 FPS de sabit? Özelikle ayarlanmış gibi hiç düşmüyor. FPS 60 damı diye baktım öyle bir sınır yok.

Oyunda 1021 saatim var. Sadece bu hafta oyunu her açtığımda rapor geri bildirimi geldi :) Az önce oyun desteğe bilet gönderdim hilelerle ilgili.
Konu sahibi arkadaşın konusuna gelince en doğru sonucu oyunu yükleyip deneyerek alırsınız. Deneyin normal bir maç girip ayarlarla oynayın kendi ayarlarınızla ortalama bir FPS aralığı olur aklınızda. Zaman yok derseniz de Youtube videolarında sizin sistemin aynısı sistemlerin test videoları işinizi görecektir.

Geri
Yukarı