GTX 1650S - R5 5600X sistem PUBG'de kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10

Mustafa773

Hectopat
RAM
Crucial Ballistix 2x8 3200MHz CL16
Ekran kartı
Gtx 1650 Super
Anakart
Biostar B450MH
İşlemci
R5 5600X
Sistemim PUBG (Steam) en düşük ayarlarda tahmini kaç FPS alır? Drop vs olur mu?

Sistemim PUBG (Steam) en düşük ayarlarda tahmini kaç FPS alır? Drop vs olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz daha fps alırsınız ekran kartı Super modeli olduğu için. ( youtube'da bulamadım. ) Drop olacağını şu şekilde dayanarak söyleyebiliriz PUBG'inin optimizasyonu çok iyi değil ona bağlı olarak drop yersiniz veya 5600X stok fanla soğumadığı gibi eğer sıcaklık konusunda sıkıntı yaşarsanız throttle clocking yapıp size dropla karşı karşıya kalmanızı sağlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Biraz daha FPS alırsınız ekran kartı Super modeli olduğu için. ( YouTube'da bulamadım. ) Drop olacağını şu şekilde dayanarak söyleyebiliriz PUBG'inin optimizasyonu çok iyi değil ona bağlı olarak drop yersiniz veya 5600X stok fanla soğumadığı gibi eğer sıcaklık konusunda sıkıntı yaşarsanız throttle clocking yapıp size dropla karşı karşıya kalmanızı sağlar.

SE 214 XT soğutucuya sahibim hocam, teşekkürler videoya bakayım ben.

Biraz daha fps alırsınız ekran kartı Super modeli olduğu için. ( youtube'da bulamadım. ) Drop olacağını şu şekilde dayanarak söyleyebiliriz PUBG'inin optimizasyonu çok iyi değil ona bağlı olarak drop yersiniz veya 5600X stok fanla soğumadığı gibi eğer sıcaklık konusunda sıkıntı yaşarsanız throttle clocking yapıp size dropla karşı karşıya kalmanızı sağlar.
Bu video çok farklı. GTX 1650, RX 570 den daha az performans veren bir kart iken, GTX 1650 Super, RX 580 ile yarışıyor. Arada çok fark var.

Geri
Yukarı