GTX 1650 sistemde The Witcher 3 aşırı düşük FPS veriyor

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Witcher 3 GOTY Edition oynayamıyorum sorun aşağıdaki gibi. Laptop kullanıyorum. Isınma sorunum yok çift Turbo var. Şarjda oynuyorum ve hepsi yüksek performans ayarlı ayarların. Oyunu hiçbir şekilde oynayamıyorum. Çok düşük FPS alıyorum ve hiçbir şekilde önüne geçemedim bu sorunun.
  • GTX 1650 4 GB.
  • i5 9300H.
  • 8 GB RAM.
  • Windows 10 Pro.

Sorunu YouTube'da paylaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu Steam'den aldıysanız ve Next gen Update ile kullanıyorsanız betalar yerinden klasik versiyonu seçin bir de öyle deneyin. Yaklaşık olarak 30 GB dosya indirecektir haberiniz olsun. Sürücülürenizin de güncel olduğundan ve GTX 1650'yi kullandığından da emin olun. İmzadaki berbat bilgisayarımla eski versiyonda düşük ayarlarda sizden daha iyi FPS alıyordum tabii ki zaman zaman FPS 0'a iniyordu. Böyle bir bilgisayarda böyle bir FPS kabul edilemez.

Hocam oyunu Steam'den aldıysanız ve Next gen Update ile kullanıyorsanız betalar yerinden klasik versiyonu seçin bir de öyle deneyin. Yaklaşık olarak 30 GB dosya indirecektir haberiniz olsun. Sürücülürenizin de güncel olduğundan ve GTX 1650'yi kullandığından da emin olun.

Epic'den aldım yukarıda belirmtiştim DX11 ile oynuyorum gene kasıyor. Ekran kartını kullanıyor oyun.

Hocam sizin dediğiniz RAM udimm diye bir şey pek anlamıyorum o konulardan fakat bu linkteki RAM SO-DIMM yani sizin laptopa uyumlu.

Geri
Yukarı