GTX 1650 sistemde Valorant düşük FPS

vuralmemic

Femtopat
Daha fazla  
Valorant oyununda en düşük ayarlarda bile drop sorunu yaşıyorum. PC özelliklerim bu yönde. Ne denediysem maalesef olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• 111.png
    111.png
    28,3 KB · Görüntüleme: 88
  • 2.png
    2.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 86
  • Inked3_LI.jpg
    Inked3_LI.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 78
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video bana yardımcı oldu.
Belki sizede yardımı dokunur.

Ayarları Medium yapabilirsiniz. 8x2 RAM yapmak da işe yarayabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video bana yardımcı oldu.
Belki sizede yardımı dokunur.
AMD ekran kartı ama

Ayarları medium yapabilirsiniz. 8x2 RAM yapmak da işe yarayabilir.

Bence hiç alakası yok daha 2 gün önce arkadaşım RX 6600 XT sistem dizdi 23K TL'ye normalde FPS 200 altı düşmemesi gerekiyor değil mi ama çocuk 100-200 arası alıyor arada drop giriyor ve bu sadece Valorant'ta oluyor bence oyun bozuk bende de aynı sorun var.

Bence hiç alakası yok daha 2 gün önce arkadaşım RX 6600 XT sistem dizdi 23K TL'ye normalde FPS 200 altı düşmemesi gerekiyor değil mi ama çocuk 100-200 arası alıyor arada drop giriyor ve bu sadece Valorant'ta oluyor bence oyun bozuk bende de aynı sorun var.
Daha düşük sistemli arkadaşlarım benden yüksek fps alıyor.

Konudan bağımsız olacak ama arkadaşınız yüksek ihtimal kazıklanmış. Siz yine de ayarları biraz yükseltin. Ayarlar düşük olunca bazen işlemci ve ekran kartı kendini tam kullanamıyor, dolayısıyla az FPS almış oluyorsunuz

Konudan bağımsız olacak ama arkadaşınız yüksek ihtimal kazıklanmış. Siz yine de ayarları biraz yükseltin. Ayarlar düşük olunca bazen işlemci ve ekran kartı kendini tam kullanamıyor, dolayısıyla az FPS almış oluyorsunuz.

Kazıklandığını sanmıyorum vatandan topladı tüm parçaları
R5 5600X.
RX 6600 XT
Fişek gibi sistemde drop yiyor sadece Valorant CS de 300 altına düşmüyor FPS tüm ayarları denedik ama dediğim gibi oyun bozuk.

Konudan bağımsız olacak ama arkadaşınız yüksek ihtimal kazıklanmış. Siz yine de ayarları biraz yükseltin. Ayarlar düşük olunca bazen işlemci ve ekran kartı kendini tam kullanamıyor, dolayısıyla az FPS almış oluyorsunuz
Hiç denemedim o şekilde. ama kontrol edicem.
Ayrıca GPU kullanımı hep ½1 ve 2'lerde

Yeni konular

Geri
Yukarı