GTX 1650 sistemde Valorant kasıyor

Neekoli

Centipat
Daha fazla  
İlk öncelikle merhaba yaşadığım sorun beni bıktırdı dün bu olay yoktu, bugün sabah Valorant girmek istedim çok fazla PC zorlandığını düşündüm çünkü çok fazla drop giriyordum kafayı yedim resmen. Acaba bunun nedeni nedir? PC özelliklerim ise: NVIDIA GTX 1650, AMD Ryzen 5 3500X, 650W PSU. Acaba sorun nedir? Virüs müdür yoksa ekran kartı zorlandı mı? Oyun sırasında 250FPS alıyorum fakat drop giriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM özellikleriniz nasıl? Kaç GB RAM takılı? Tek kanal mı çift kanal mı kullanıyorsunuz? Hızları kaç MHz?

Ekran kartı sürücüsü güncel mi? Ekran kartı sürücüsünü ve Windows güncellemelerini yapmak işe yarayabilir.

Ekran kartı sürücüsü güncel mi? Ekran kartı sürücüsünü ve Windows güncellemelerini yapmak işe yarayabilir.
Evet driver ve windows güncellemesini daha yeni yaptım. Ve daha bi drop göremedim fakat valoranttan 165 saat ban yemişim ticket attım onu bekliyorum düzeltmeleri için. Oyuna girdiğimde nasıl bir durum olduğunu size bildireceğim. Teşekkürler

Evet driver ve Windows güncellemesini daha yeni yaptım. Ve daha bir drop göremedim fakat Valorant'tan 165 saat ban yemişim ticket attım onu bekliyorum düzeltmeleri için. Oyuna girdiğimde nasıl bir durum olduğunu size bildireceğim. Teşekkürler.

Anlıyorum umarım çözülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı