GTX 1650 sisteme oyun önerisi

KomoG2M

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 2400mhz
SSD veya HDD modeli
256gb ssd
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
i5 9300h
Şu an bilgisayarımda 135 GB boş alan var ve tek oyun Valorant. Bu sistemle oynayabileceğim oyun önermenizi istiyorum. Mediuma alışığım Low çok sevmem. 40 FPS oynarım alışığım ama 40'ın altına inmem. Bilgisayarda 15GB boş alan kalmasını istiyorum yani toplam 120 GB kullanacağım. Böyle Assassin Creed tarzı oyunları severim. Zombi oyunları pek sevmem. GTA türü de olur. Artık rekabetçi oyunlardan bıktım rahatlamak istiyorum. Black Desert düşündüm ama kaç FPS olur ki acaba? Battlefield V'e CoD gibi oyunları da severim (CoD Advanced warfare ve CoD Ghosts bitirdim, Battlefield oynamadım ama oynamak istiyorum hangi Battlefield oyununu önerirsiniz?) bütçem var ama indirime girmeden almam hiçbir oyunu. Siz hangi oyunları önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bilgisayarımda 135 GB boş alan var ve tek oyun Valorant. Bu sistemle oynayabileceğim oyun önermenizi istiyorum. Mediuma alışığım Low çok sevmem. 40 FPS oynarım alışığım ama 40'ın altına inmem. Bilgisayarda 15GB boş alan kalmasını istiyorum yani toplam 120 GB kullanacağım. Böyle Assassin Creed tarzı oyunları severim. Zombi oyunları pek sevmem. GTA türü de olur. Artık rekabetçi oyunlardan bıktım rahatlamak istiyorum. Black Desert düşündüm ama kaç FPS olur ki acaba? Battlefield V'e CoD gibi oyunları da severim (CoD Advanced warfare ve CoD Ghosts bitirdim, Battlefield oynamadım ama oynamak istiyorum hangi Battlefield oyununu önerirsiniz?) bütçem var ama indirime girmeden almam hiçbir oyunu. Siz hangi oyunları önerirsiniz?

God of War
GTA 5
CoD:MW serisinin bütün oyunları.
RDR 2
The Wicther 3
Mirror's Edge
Titan Fall 2
Left 4 Dead 2
Outlast 1,2,DLC
Resident Evil 7-8
Forza Horizon 4-5
İyi pizza Güzel pizza
Portal 2
Batman serisi.
Rust
ARK.
Aklıma geldi;

Mortal Kombat
Tomb Raider serisinin tüm oyunları
Little Night Mares serisi.

God of War
GTA 5
RDR 2
The Wicther 3
Mirror's Edge
Titan Fall 2
Left 4 Dead 2
Outlast 1,2,DLC
Resident Evil 7-8
Forza Horizon 4-5
İyi pizza Güzel pizza
Portal 2
Batman serisi.
Rust
ARK.
Aklıma geldi;

Mortal Kombat
Tomb Raider serisinin tüm oyunları
Little Night Mares serisi.
witcher 3 steamde indirimde alsam mı ki? videolarına baktım youtubedan da beğenemedim çok sen oynadın mı
God of War
GTA 5
RDR 2
The Wicther 3
Mirror's Edge
Titan Fall 2
Left 4 Dead 2
Outlast 1,2,DLC
Resident Evil 7-8
Forza Horizon 4-5
İyi pizza Güzel pizza