GTX 1650 sisteme PSU önerisi

Bütçe
2400

Ömer arda kum

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba geçenlerde GTX 1650 ekran kartı aldım ancak PSU da ek PCI-e güç girişi olmadığını fark ettim zaten PSU da 9 yıllıktı değiştirmek istiyordum bahane oldu.
Ne önerirsiniz PSU olarak?
Sistem.

GTX 1650 Ventus.
i7 4790.
4x2 DDR3 RAM.
H81M-P33 anakart.
1 SATA SSD 2 SATA HDD.

Bu ikisine bir bakın isterseniz psu dan tam anlayan daha iyi öneride bulunur

Bu ikisine bir bakın isterseniz PSU'dan tam anlayan daha iyi öneride bulunur.
Attığım Cooler Master V550, senin attığın iki PSU'dan da çok çok daha üstün bir model. Buna rağmen benim mesajıma beğenmedim basıp kendin daha kötü modelleri önerip üstüne bir de ''PSU'dan anlayan daha iyi öneride bulunur'' yazıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki...

Attığın MSI A650BN güzel PSU ancak aynı paraya Cooler Master V550 varken gerek yok onu almaya.

Bu hepinizin önerdikleri arasından hangisini önerirsiniz?
Önerilenler arasında en iyisi benim önerdiğim Cooler Master V550. Ondan sonra MSI A650BN > FSP H3.

Alacaksan Cooler Master V550 al. Almayacaksan MSI A650BN'yi al diyeceğim de o PSU'ya 2.400 TL vermek mantıklı gelmiyor.

Attığım Cooler Master V550, senin attığın iki PSU'dan da çok çok daha üstün bir model. Buna rağmen benim mesajıma beğenmedim basıp kendin daha kötü modelleri önerip üstüne bir de "PSU'dan anlayan daha iyi öneride bulunur" yazıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki...

Attığın MSI A650bn güzel PSU ancak aynı paraya Cooler Master V550 varken gerek yok onu almaya.
Attığınız PSU güzel Gold sertifikalı güzel hocam arkadaş biraz gereksiz agresif davranmış.
Bu ikisine bir bakın isterseniz PSU'dan tam anlayan daha iyi öneride bulunur.
Attığınız PSU'lar Bronze sertifikalı kötü değiller ama Caner hocanın attığı sizin attığınız PSU'lardan kağıt üzerinde daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı