GTX 1650 sisteme sürücü kurulumu

Diegla

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar aldım. Ne yapmam gerekli? NVIDIA sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirdim. i3 10100F işlemci, ASUS H410M anakart, GTX 1650 ekran kartı, Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam. Anakartın sitesinden Chipset sürücüsünü de yükleyebilirsiniz.

Tamam hocam. Anakartın sitesinden Chipset sürücüsünü de yükleyebilirsiniz.
1611328725968.png

Chipset yüklemem ile SM bus denetleyici güncellenecek. Peki diğer PCI Bellek Denetleyicisi ne olacak? Yardımcı olabilir misiniz? Sanırım chipset sürücüsü bu: Yükle Chipset INF programı

Tamam hocam. Yükleyin ve tekrar başlatıp deneyin.

Yok hocam. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teşekkürler, hemen kurup geliyorum 😀.
Eki Görüntüle 848140
Sanırım oldu 😀. Çok teşekkür ederim. Peki başka yapmam gereken bir şey var mı? @Yener K.

Kişisel kararınıza kalmış tabii ama ben yine de söyleyeyim belki yapmak istersiniz Windows 10 arka da çok fazla uygulama açtığı için ayarlar > gizlilik > arka plan uygulamaları > tümünü kapat yapmanızı öneririm ve güç seçeneklerinden de yüksek performansa almayı unutmayın iyi forumlar.

Yok hocam. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim🙂.
Kişisel kararınıza kalmış tabii ama ben yine de söyleyeyim belki yapmak istersiniz Windows 10 arka da çok fazla uygulama açtığı için ayarlar > gizlilik > arka plan uygulamaları > tümünü kapat yapmanızı öneririm ve güç seçeneklerinden de yüksek performansa almayı unutmayın iyi forumlar.
Teşekkür ederim, bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı