Çözüldü GTX 1650 Son NVIDIA güncellemesinden sonra videolarda donma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LongJohnSilver

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar herkese, dizüstü bilgisayar kullanıyorum. 8 GB RAM, GTX 1650, i5 9300H, 256 GB SSD. Dün NVIDIA GeForce Experience uygulamasından 457.09 güncellemesini yükledim. Kurulumu yaptıktan sonra videolarda böyle 8-10 saniyede bir anlık donma veya herhangi bir forum, sosyal medya sitesinde aşağı kaydırırken yine anlık donma gibi bir sorun oluyor. Sebebi yeni sürücüyü yüklemem olabilir mi? NVIDIA'nın sitesinden manuel olarak bir önceki sürücüyü yüklesem düzelme şansı var mıdır? Yahut başka önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Direk nvidianın sitesinden manuel bir önceki sürücüye dönme işlemini yapamadım. Uygun donanım bulunamadı gibi bir hata verdi. DDU programı ile de kaldırmayı denemedim. Farklı forum sitelerinde hatalı işlem sonucu sorun yaşayan insanlar olduğunu görünce bilmediğim bir uygulamayı kullanmak istemedim açıkçası. Sonuç olarak sistem geri yükleme (6 gün öncesi) yaparak sorun çözüldü şimdilik. 457.09 üzerine yeni bir güncelleme gelene değin o güncellemeyi yüklemeyi düşünmüyorum. Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Direk nvidianın sitesinden manuel bir önceki sürücüye dönme işlemini yapamadım. Uygun donanım bulunamadı gibi bir hata verdi. DDU programı ile de kaldırmayı denemedim. Farklı forum sitelerinde hatalı işlem sonucu sorun yaşayan insanlar olduğunu görünce bilmediğim bir uygulamayı kullanmak istemedim açıkçası. Sonuç olarak sistem geri yükleme (6 gün öncesi) yaparak sorun çözüldü şimdilik. 457.09 üzerine yeni bir güncelleme gelene değin o güncellemeyi yüklemeyi düşünmüyorum. Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı