GTX 1650 StormX OC 4GB Alınır mı?

Arkadaşlar bu kart için 500-550 liraya PSU dahil bir kasa önerebilir misiniz? Bu fiyata alabileceğim sessiz bir PSU var mıdır? Ve i3 9100F işlemciye anakart olarak ne önerirsiniz? Kullanan arkadaşlar var ise stok fanı ses yapar mı? Yapar ise 100-120 liraya sessiz bir işlemci soğutucusu önerir misiniz? Knight oynuyorum ve geceleri PC açık kalıyor. Açıkcası sesinden uyuyamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Ekran Kartı: Sapphire RX570 4G
PSU: FSP 500W Meet 85
Kasa: Zalman N3
Bunları öneriyorum. Sistemi toplamadıysanız bütçe verin sistem toplayalım. Ryzen 5 1600 daha mantıklı çünkü i3 9100F+H310M ikilisine göre.

Knight için forumda arkadaşlar İntel ve Nvidia tabanlı kurmak daha performanslı dedikleri için bu karta yöneldim açıkcası. Fiyatıda dediğiniz gibi düşüşe geçmiş.
Sonunda hak ettiği fiyatlara inmeye başlamış tam olmasa da. AMD kartlardaki Wattman sorunundan ve dandik sürücülerden bezmek istemiyorsanız alabilirsiniz. Tabi 570 daha performanslıdır ama bu sorunlar yüzünden risklidir.

Bütçe şu an 1700TL. Ekran kartını diğer ay alacağım. 1200 civarı ayırabilirim karta.
Ekran Kartı: Sapphire RX570 4G
PSU: FSP 500W Meet 85
Kasa: Zalman N3
Bunları öneriyorum. Sistemi toplamadıysanız bütçe verin sistem toplayalım. Ryzen 5 1600 daha mantıklı çünkü i3 9100F+H310M ikilisine göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı