GTX 1650 Super 1080P'de kaç yıl gider?

EKO ! [MDAV]

Hectopat
İşlemci: i5 7400.
RAM: 16 GB birisi 2133 diğeri 2400 MHz.
PSU: 500 Watt.
Anakart: ASUS H110 m-D.
Arkadaşlar PUBG Rainbow CS:GO Bannerlord gibi oyunlar oynarım 1080P'de Ultra ayarlarda bu kart bana kaç yıl triple e oyunlarda gider?
(Sana bağlı demeyin)

Ultra ayar takıntınız yoksa 2 yılda bir ayar kısarak 3-4 yıl götürür.Şu video gayet açıklayıcı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ultra ayar takıntınız yoksa 2 yılda bir ayar kısarak 3-4 yıl götürür. Şu video gayet açıklayıcı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.

İzledim video yu şu an R7 250 kullanıyorum AMD PUBG'de aklınıza gelebilecek her şeyi en düşüğe alıp 20 25 FPS alıyorum piksellerden gözüm yoruldu böyle olmaz değil mi 3 4 yıl sonra.
Ultra ayar takıntınız yoksa 2 yılda bir ayar kısarak 3-4 yıl götürür. Şu video gayet açıklayıcı.
.

şu an R7 250 kullanıyorum AMD PUBG'de aklınıza gelebilecek her şeyi en düşüğe alıp 20 25 FPS alıyorum piksellerden gözüm yoruldu böyle olmaz değil mi 3 4 yıl sonra.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı