GTX 1650 Super alınır mı?

Sahibinden.com'dan bakıyorum ve fiyatı gayet uygun, 1650S kaç paraya alacaksınız bilmiyorum, ama RX 580 daha iyi olabilir. 1650 Super darboğaz yapmıyorsa RX 580 de yapmayacaktır.
Power Supply ım yetersiz geliyor hocam RX 580 in güç tüketimi 185W 1650S in güç tüketimi 100W o yüzden 580 e bakamıyorum malesef.

Hayır 4 GB yeter.
Temiz ve garantili 1650 Super bulamazsam RX 570 4gb ı alıp yoluma devam edeceğim, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Power Supply'ım yetersiz geliyor hocam RX 580'in güç tüketimi 185W 1650S'in güç tüketimi 100W o yüzden 580'e bakamıyorum maalesef.

Temiz ve garantili 1650 Super bulamazsam RX 570 4 GB'ı alıp yoluma devam edeceğim, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Alın hocam bu devirde böyle fiyat performans kartları öpüp başımıza koymamız gerekiyor.

1650TL ye RX 570 4GB aldım, aldığım kişi kartın ilk sahibi, almaya gittipim yer dağın başında bir köydü, hiç internete bağlamamış makineyi, sadece okey oynamak için kullanmış kartı. Jelatinlerini dahi ben söktüm. Macun yenileyeyim dedim fabrikadan yeni çıkmış gibi duruyor. Adamın satma sebebi fanları dönmüyor bozuk galiba fanları dedi. Ama alakası yok kart ısınmadığından fan açmamış. Yani sizin anlayacağınız Sıfır RX 570 4GB kart bana yol + yemekle 1800TL ye geldi.

1650TL ye RX 570 4GB aldım, aldığım kişi kartın ilk sahibi, almaya gittipim yer dağın başında bir köydü, hiç internete bağlamamış makineyi, sadece okey oynamak için kullanmış kartı. Jelatinlerini dahi ben söktüm. Macun yenileyeyim dedim fabrikadan yeni çıkmış gibi duruyor. Adamın satma sebebi fanları dönmüyor bozuk galiba fanları dedi. Ama alakası yok kart ısınmadığından fan açmamış. Yani sizin anlayacağınız Sıfır RX 570 4GB kart bana yol + yemekle 1800TL ye geldi.
Not : Furmarkta 4300 Score yaptı kart 😂

Not : Furmarkta 4300 Score yaptı kart 😂
Hocam balınıza ya, helal olsun güle güle kullanın, okurken.. 😂 Neyse hayırlı olsun. Nasıl bir hikaye.

Hocam bende GTX1650 var çoğu oyunu düşükte 60fps üstü açabiliyor. Eğerki oyunları yüksek ayarlarda oynamaktansa az para veriyim grafik önemli değil oyunu oynıyım diyorsan çoğu oyunu oynarsın.

Geri
Yukarı