GTX 1650 Super DisplayPort ile Bozuk Görüntü Veriyor

carroty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkaşlar. Elimde MSI Aero ITX GTX 1650 Super OC Edition ekran kartı mevcut. Daha önce R9 380X kullanıyordum. GTX 1650'de yaşadığım sorun ise 2. monitörümü DisplayPort ile bağladığımda ekte paylaştığım şekilde bozuk bir görüntü verip gidiyor. Eski ekran kartımda böyle bir sorun yaşamamıştım. Ekran kartında 1 tane DisplayPort, 1 tane HDMI ve 1 tane DVI mevcut. Bu sorunu yaşayan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Eski driver sürümlerini yüklemeyi denedim. VBIOS güncelleme denedim. NVIDIA DisplayPort güncelleme aracını denedim. Kablo değiştirme harici her şeyi denedim sonuç alamadım.

Sorun.gif

Merhaba arkaşlar. Elimde MSI Aero ITX GTX 1650 Super OC Edition ekran kartı mevcut. Daha önce R9 380X kullanıyordum. GTX 1650'de yaşadığım sorun ise 2. monitörümü Display Port ile bağladığımda ekte paylaştığım şekilde bozuk bir görüntü verip gidiyor. Eski ekran kartımda böyle bir sorun yaşamamıştım. Ekran kartında 1 tane Display Port, 1 tane HDMI ve 1 tane DVI mevcut. Bu sorunu yaşayan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Eski driver sürümlerini yüklemeyi denedim. VBIOS güncelleme denedim. NVIDIA Display Port güncelleme aracını denedim. Kablo değiştirme harici her şeyi denedim sonuç alamadım.

Eki Görüntüle 1041408
Attığınız GIF'e dikkatli bakınca soldaki monitörde ekran bozulmadan önce sağdaki monitörde küçük bir bozulma oluyor.
Sanırım ekran kartından sorun.

Attığınız GIF'e dikkatli bakınca soldaki monitörde ekran bozulmadan önce sağdaki monitörde küçük bir bozulma oluyor.
Sanırım ekran kartından sorun
HDMI ile iki monitördede kullanım yaptım bir sorun gözüme çarpmadı açıkçası oyun performansında da bir sorun yok sadece display portta sorun yaşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı