GTX 1650 Super hangi marka seçmeliyim?

Taklaciabi

Femtopat
Daha fazla  
1 haftadır GTX 1650 Super ekran kartı markası arıyorum ve baktıklarımın çoğu ya stokta yok ya da çok pahalı. Ucuza Galax markasının ekran kartını bulmuştum fakat şöyle bir sorun oluştu:
Yukarıdaki Galax GeForce GTX 1650 Super'in fiyatı 1.721 TL.
Bu linkteki aynı ekran kartının fiyatı ise 2.376 TL.
Bu linkteki ise 2.499 TL. Ve hepsinin satıcısı da Teknobiyotik. Ben başta Galax'ı fiyatı 1.700 TL diye beğenmiştim ama 2.300'ü görünce aynı sitede bir şok oldum. Bunun nedenini bilen biri varsa ya da 2 model arası göremediğim bir fark varsa lütfen söyleyin. Ayrıca başka bildiğiniz uygun marka varsa link atabilirsiniz. INNO3D önerildi ama güvenilir mi kaliteli mi bilmiyorum.1.600-2.000 TL arası bildiğiniz marka varsa link atınız. Sınırı azıcık geçebilir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, aynı kart. Zaten ucuz olanda sepete ekle seçeneğini göremedim. INNO3D de alabilirsiniz.

Hocam 1700 olanı alın bir şey çıkacağını sanmıyorum bende INNO3D RTX 2060 var fena değil ama size tavyisem ASUS TUF almayın asla.

Hocam ucuz olan stokta yok galiba. Ya da fiyat güncellemesi yaparken diğerini kaldırmayı unutmuş olabilirler.

Ucuz olan stokta yok muhtemelen, ürünün kodunu sonuna bir hane daha ekleyerek tekrar oluşturmuşlar. Yani pahalı olan geçerli gibi görünüyor. Bu arada aceleniz yoksa Cuma günü akşam saatlerinde İncehesap taki gaming geceleri indirimlerini bekleyin. Orada tahmin ediyorum ki muadil bir kart çıkacaktır karşınıza. Fakat hızlı olmanız gerebilir, siz sepete ekleyip alışverişi tamamlayana kadar stok bitebiliyor. Almayı düşündüğün karta muadil olacak diğer kartlarıda şimdiden araştırın o gün bunlardan biri de çıkarsa çeker alırsınız.

Hocam 1700 olanı alın bir şey çıkacağını sanmıyorum bende INNO3D RTX 2060 var fena değil ama size tavyisem ASUS TUF almayın asla.
Neye göre ASUS TUF alınmamalı?
ASUS TUF alınabilir fakat revize edilmiş bir model olmasına dikkat edin kimisine kart revize edişse bile EVO ibaresi koyulmuyor. Şu anda elimde ASUS TUF GTX 1650S var sıcaklık maksimum 68 gördüm FurMark' ta.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı