GTX 1650 Super i3 10100F sistem toplama

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ekran kartı GTX 1650 Super ve Intel i3 10100F'li en fazla 4200 TL'ye sistem toplayabilir misiniz? Bu arada 1600 TL'ye ve 750 TL'ye ekran kartı GTX 1650 Super ve işlemci Intel i3 10100F'i alacağım. Geriye kalan 1900 ile PSU kasa RAM ve anakart alabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:

4225 TL, sorun mudur?
1600 TL sanırım Palit 1650S oluyor, onun indirimi bitti.

1600 TL sanırım Palit 1650S oluyor, onun indirimi bitti.
Kardeşim Seni Allah gönderdi vallaha mesaj atacaktım bulamadım yok daha bitmedi indirimi yarın alıcam. Bu kurduğun sistem sorunsuz çalışır ve 5 yıl gider demi? Csgo ve lol oynuyorum sadece highda kaç fps alırım? Ve psu sıkıntı yaratmaz demi uzun vadede veya normal olarak?

@darkhourss İnternetten 1650S+i3 10100F testlerine bakabilirsin. RAM 8 GB olduğu için biraz daha az performans alırsın. İleride 8 GB daha eklersen sorun olmaz. Bir de en ucuz bulabildiğim 1650S 1685 TL. GameGaraj sitesindeki indirim sanırım bitmiş.

@darkhourss İnternetten 1650S+i3 10100F testlerine bakabilirsin. RAM 8 GB olduğu için biraz daha az performans alırsın. İleride 8 GB daha eklersen sorun olmaz. Bir de en ucuz bulabildiğim 1650S 1685 TL. GameGaraj sitesindeki indirim sanırım bitmiş.

Inno3D yok galiba, “Sepete Ekle” görünmüyor da. Onunla anlaşılıyor.
Kardeşim Seni Allah gönderdi vallaha mesaj atacaktım bulamadım yok daha bitmedi indirimi yarın alıcam. Bu kurduğun sistem sorunsuz çalışır ve 5 yıl gider demi? Csgo ve lol oynuyorum sadece highda kaç fps alırım? Ve psu sıkıntı yaratmaz demi uzun vadede veya normal olarak?
Dediğim gibi bitti, “Sepete Ekle” yoksa stok yok. Kendi sitesinden de baktım, üstünde “Stok Bitti” gibi bir şey yazıyordu.

Oynamak istediğin oyunların testlerine bakabilirsin, sorunsuz çalışır. Kaç yıl gider bilemeyeceğim.

INNO3D yok galiba, “Sepete Ekle” görünmüyor da. Onunla anlaşılıyor.

Dediğim gibi bitti, “Sepete Ekle” yoksa stok yok. Kendi sitesinden de baktım, üstünde “Stok Bitti” gibi bir şey yazıyordu.

Oynamak istediğin oyunların testlerine bakabilirsin, sorunsuz çalışır. Kaç yıl gider bilemeyeceğim.

Tamam hocam RAM'i biraz daha düşük fiyatlısı yok mu? 2x8 yapsam

Yeni konular

Geri
Yukarı