GTX 1650 Super ile 1660 Super arasındaki fark nedir?

250 dolarlık karta 6k vereceğime Series X alırım. Stok sorunları düzelince satıp alacaksam alırım da Series X'de 4K 60FPS oynamak varken 1080P'ye döner misin bilmem.
Maden muhabbetinden önce 2000 TL idi bu kartlar. Ayrıca hazır sistemler 6k alınmaz mı?
Ocak ayında 1600 TL'ye alınabiliyordu.

Attığın kart 1650S degil, ama dediğin oyunlar için 1080p Low'da yeterli.

Yeni fark ettim. Akakce.com a GTX 1650 Super yazınca çıkmıştı incelemeden link koydum.
Yani gerçekten bu mu şansım...Link attığım GTX 1660S tükenmiş. Peki GTX 1660S için hangi markayı tercih edersiniz ? Markalar arasında ciddi bir performans farkı olur mu ?

Son düzenleme:
Yeni fark ettim. Akakce.com a GTX 1650 Super yazınca çıkmıştı incelemeden link koydum.
Yani gerçekten bu mu şansım...Link attığım GTX 1660S tükenmiş. Peki GTX 1660S için hangi markayı tercih edersiniz ? Markalar arasında ciddi bir performans farkı olur mu ?

Performans farki pek olmaz, sogutma farki var aralarinda. Windforce modeliyle Asus olani almazdim ben mesela.

Sizce böyle mi alayım yoksa toplayayım mı ?

Sizce hangisini alayım biraz ekonomik olması için gtx düşünüyorum ama aralarında ciddi bir fark olur mu bir de gtx 1660 super ray tracing açılır mı ?

Geri
Yukarı