GTX 1650 Super Oyun Performansı

Yakın zamanda MSI 1650 Super Gaming X ekran kartını almak istiyorum. Genelde CS:GO, Valorant ara sıra Euro Truck Simulator 2, GTA 5, Rocket League, PUBG oynayacağım. Acaba bu kart bu oyunla da 1080p yüksek veya orta ayarlarda bana kaç FPS verebilir? İşlemci olarak i3-10100F kullanacağım. RAM de 8 GB olur diye düşünüyorum.

Yüksek grafikli oyunları oynatabilir mi bu ekran kartı?
Tek onerecegim sey RAM miktarini 16 Gb yapman. Ben de GTX 1650 Super kullaniyorum,bugune kadar cikan butun oyunlari rahatlikla yuksek ayarlarda acip oynadim hatta su anda CP2077'yi yuksek ayarlarda oynamaktayim cok rahat bir sekilde.Hersey karttaki Vram miktari ile orantili degil ,GTX 1650 Super guclu bir kart gayet yeterli olur.

Tek onerecegim sey RAM miktarini 16 Gb yapman. Ben de GTX 1650 Super kullaniyorum,bugune kadar cikan butun oyunlari rahatlikla yuksek ayarlarda acip oynadim hatta su anda CP2077'yi yuksek ayarlarda oynamaktayim cok rahat bir sekilde.Hersey karttaki Vram miktari ile orantili degil ,GTX 1650 Super guclu bir kart gayet yeterli olur.
Bende de 1650 Super var. Cyberpunk'ta FPS değerlerini detaylı bir şekilde yazar mısın low, medium, high diye ayırarak😅 İlerde alırım belki lazım olur 😂

Bende de 1650 Super var. Cyberpunk'ta FPS değerlerini detaylı bir şekilde yazar mısın low, medium, high diye ayırarak😅 İlerde alırım belki lazım olur 😂
Bence alabilirsin bu kart cidden canavar gibi, ayarlari cok ayrintili degistirmedim direk hizli ayarlari yuksek yapip denedim 40-50 civari fps verdi bu sekilde oynuyorum ,oyun benim icin mis gibi akiyor ilmik ilmik sokak sokak ilerliyorum iki gundur daha %7 sine geldim:)

Bence alabilirsin bu kart cidden canavar gibi, ayarlari cok ayrintili degistirmedim direk hizli ayarlari yuksek yapip denedim 40-50 civari FPS verdi bu sekilde oynuyorum, oyun benim için mis gibi akiyor ilmik ilmik sokak sokak ilerliyorum iki gundur daha %7'sine geldim:)

Ark falan oynadınız mı hiç kaç FPS verir?

Ark falan oynadınız mı hiç kaç FPS verir?
Henüz oynamadım, şu an Rise Of The Tomb rider oynuyorum Very high ayarlarda 1080p de 75-77 Fps alıyorum. Ayrıca youtube dan baktığım benchmarklar beni hiç yanıltmadı sen de bu şekilde aşağı yukarı bir fikir edinebilirsin. Örnek olarak buna bakabilirsin ama kendi donanımına göre ya da almak istediğin bir sistem varsa onun özelliklerine göre aratarak bakarsan daha net olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Henüz oynamadım, şu an Rise of the tomb rider oynuyorum Very High ayarlarda 1080P de 75-77 FPS alıyorum. Ayrıca YouTube'dan baktığım benchmarklar beni hiç yanıltmadı sen de bu şekilde aşağı yukarı bir fikir edinebilirsin. Örnek olarak buna bakabilirsin ama kendi donanımına göre ya da almak istediğin bir sistem varsa onun özelliklerine göre aratarak bakarsan daha net olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu incelemeler seni yanılttımı yani almadan önce baktıgın incelemeler hemen hemen doğru mu çok mu fark var.

Aynı fiyata bu kart var bunu almanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Arasında 1000 TL fiyat farkı var.
Yakın zamanda MSI 1650 Super Gaming X ekran kartını almak istiyorum. Genelde CS:GO, Valorant ara sıra Euro Truck Simulator 2, GTA 5, Rocket League, PUBG oynayacağım. Acaba bu kart bu oyunla da 1080P yüksek veya orta ayarlarda bana kaç FPS verebilir? İşlemci olarak i3-10100F kullanacağım. RAM de 8 GB olur diye düşünüyorum.

Yüksek grafikli oyunları oynatabilir mi bu ekran kartı?

RX 570 ve RX 580 kullanıp 1650'yi taşlayanlar gelmeden ben buraya link bırakıyım da aradaki farkı görüp 580 daha iyidir demesin kimse. Bende kullandığım için savunmuyorum ama testler böyle diyor. AMD Radeon RX 580 vs MSI GeForce GTX 1650 Super Gaming X : Aralarındaki fark nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı