GTX 1650 Super sıcaklık sorunu

Hangi referans tasarımı o kart? Ayrıca kasa modeliniz nedir? Bu arada sıcaklıklar aşırı yüksek değil ısınma sorunu yok.
Kasam msı010m referans tasarımı derken model mi demek istediniz model msı twin frozr
Msı gtx 1650 super gaming x
60'a gelmeden fan açmıyor. Stabil her şey.
Hayır biliyorum ama valorant da 45 50 derecelere düşüyor kart ama fall guys giib farklı oyunalarda 65 67 falan oluyor
80 derece altı sıcaklıklara kafanızı çok takmayın bence.
yok zaten benim kabul edebilirliğim 75 ve okadar çıkmıyor ama şu garip valorant da neden kartımın sıcaklığı boştakine göre 15 10 derece az ?
Sıcaklıkta bur anormallik yok.
Peki Neden valorant da düşüyor ekran kartının sıcaklığı boşa göre ?

Oyunu açtığın zaman yük altına giriyor ve fan devri hızlanıyor, soğumasının sebebi o yüzden.

Kasanız bu ise hava akışı çok iyi değil zaten, ona rağmen bu sıcaklarda ekran kartınız çok güzel bir iş çıkarmış.

Oyunu açtığın zaman yük altına giriyor ve fan devri hızlanıyor, soğumasının sebebi o yüzden.

Kasanız bu ise hava akışı çok iyi değil zaten, ona rağmen bu sıcaklarda ekran kartınız çok güzel bir iş çıkarmış.

Kesinlikle katılıyorum. Bende 120'lik 7 fan var. Power hariç. Serinlik önemli.

anladım fall guys ta 65 67 lere çıkıyor peki o neden oluyor valoya göre valoda düşüyor fall guys valoya göre daha fazla sistem istiyor

Kart kendini 60 dereceye kadar çalıştırmıyor zaten 60 dereceyi geçtiğinde fanlar dönmeye başlıyor, eğer oyun açıksa daha hızlı dönüyor, hangi oyunu oynadığınız pek fark etmiyor.

Ekran kartı sıcaklığınız 60 dereceyi geçtiyse boşta da sıcaklığı düşürmek için döner, kartınızda bir sıkıntı yok, havaların sıcak olması ve kasanızın hava akışının çok yeterli olmamasından dolayı oluşan şeyler.

Ekran kartı sıcaklığınız 60 dereceyi geçtiyse boşta da sıcaklığı düşürmek için döner, kartınızda bir sıkıntı yok, havaların sıcak olması ve kasanızın hava akışının çok yeterli olmamasından dolayı oluşan şeyler.
Anladım Teşekkür ederim ya zaten benim kafamı karıştıran şey sadece valorant da yani bir oyunda yük altına kartımın sıcaklığı düşürmesiydi ama fall guys da bir oyun ve onda artıp valorant da nasıl düşüyor hala kafa karıştırıcı açıkçası .

Yeni konular

Geri
Yukarı