GTX 1650 SUPER Sistem Cyberpunk 2077'de Kaç FPS Alır?

İşletim sistemi
Windows 10
Kanka RAM 16 GB 8 daha al derken?

Boşuna kızgın atma adama. RAM belirtirken şu şekilde yazmak daha idealdir, yoksa karışıklığa neden olur.

Yanlış = RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 CL15 X2.

Doğru = RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000MHz DDR4 CL15.

Boşuna kızgın atma adama. RAM belirtirken şu şekilde yazmak daha idealdir, yoksa karışıklığa neden olur?

Yanlış = RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 CL15 X2.

Doğru = RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000MHz DDR4 CL15.

Düzelttim.

Kanka sistemi yarın sipariş vereceğim oynamadım Witcher 3 bir keresinde RX 570 ile oynamaya çalışıyordum fakat no signal sorunu veriyordu daha oynamadım yarın inşallah sipariş ederim.

Önerilen sistem için 1060 istiyorlar. 1650s 1060 dan daha çok fps verdiğine göre 40-60 arası alırsın. Açık dünya oyunu olacağı için 60 fps e sabit olmayabilir. Uçsuz bucaksız yerlere bakınca fps 40-50 arası olabilir. Rdr2 30-40 fps çalışıyo genelde. Witcher 3 oyna kesin sistem gelince.

Haber et hocam aynı sistemi almak üzereyim bu arada Power Supply ve anakart seçimini de merak ediyorum
Yeni gereksinimlere 6 GB VRAM koymasalar yüksek ayarlarda 60 FPS derdim ama bu haliyle biraz ayar kıstırabilir. Orta ve yüksek ayarlar karışık 60 FPS ortalamasını tutturursun.

Hocam 16 GB RAM'i olursa bu VRAM eksikliğini telafi edeceğini düşünüyorum yanlış mıyım?

Haber et hocam aynı sistemi almak üzereyim bu arada Power Supply ve anakart seçimini de merak ediyorum

Hocam 16 GB RAM'i olursa bu VRAM eksikliğini telafi edeceğini düşünüyorum yanlış mıyım?
Tabiikide hiç sıkıntın olmasın gönül rahatlığıyla alabilirsin sistemi fps değeri iyi Sistemi 3-4 gündür kullanıyorum GameGarajdan aldım sorunsuz sıkıntısız metro exodus,control oyunlarını bitirdim ama 240GB ssd yetersiz kalıyor ben 500GB Hdd aldım bir de.

Geri
Yukarı