GTX 1650 SUPER sistem kaç yıl götürür?

Wayx

Centipat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, şu anda elimde GTX 1650 Super ve i5 10400F'li bir sistem var 16 GB 3200MHz'de RAM var. Oyun oynamayı seviyorum. Oynadığım oyunlar Valorant, Forza Horizon 5, Battlefield 5 gibi oyunlar. Ben memnunum karttan yüksek, ultra ayarlarda oyun oynatabiliyor. Sizce bu kart beni kaç yıl daha götürür?

Merhaba arkadaşlar, şu anda elimde GTX 1650 Super ve i5 10400F'li bir sistem var 16 GB 3200MHz'de RAM var. Oyun oynamayı seviyorum. Oynadığım oyunlar Valorant, Forza Horizon 5, Battlefield 5 gibi oyunlar. Ben memnunum karttan yüksek, ultra ayarlarda oyun oynatabiliyor. Sizce bu kart beni kaç yıl daha götürür?
Bende GTX 1650 i5 9. Nesil ve 8gb ram var. Forza 5 te Ram uyarısı alıyorum orta ayarlarda 60 fps oynatıyor. Sizde ram sıkıntısı olmayacağına göre hatta 3 yıl falan oldu. Hala güzel.

Kötü sistem değil. Ama güncel oyunlarda grafikleri düşürmen gerekebilir. Mesela bende eskiden RX 580 vardı çoğu oyunu yüksek ayarlarda oynuyoken onu orta ayarlara çekmek zorunda kalmıştım oynayabilmek için. Oyunları oynatır ama benim gibi güzel grafik delisiysen şimdiden değiştirmen bile gerekebilir. Kişisel tercih yani açıkçası.

Geri
Yukarı