GTX 1650 Super Sistem Nasıldır?

Hocam ama İtopya niye kötü ürün satsın ki ayrıca 2 yıl garanti yok mu bilmediğim için soruyorum arkadaşlarımdan Rampage PSU kullanan da var Power Boost kullanan da.
Onları aldırmamamızın nedeni sorun çıkma olasılığının diğer psulara göre çok daha yüksek olması ayrıca forumda psusu patlayan çok kişi var ve bunların çoğu Power Boost, Rampage gibi markalar.

Tamam aga butcem cok kısıtlı yanş 5 6 ay sonra değiştiririm PSU'yu.

Hocam siz bu sistemi almayın. Daha iyi sistemler var. Bu arada ben sizin konu sahibi olduğunuzu unuttum. :D İstediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Eğer güç kaynağını değiştiririm diyorsanız bu sistemi alabilirsiniz. Biraz piyasa araştırması yaptım ama bu fiyata adam akıllı sistem yok gerçekten. Ama mutlaka güç kaynağını değiştirin.

Onları aldırmamamızın nedeni sorun çıkma olasılığının diğer PSU'lara göre çok daha yüksek olması ayrıca forumda PSU'su patlayan çok kişi var ve bunların çoğu Power Boost, Rampage gibi markalar.

Hocam ben 3 yıl kullanacağım ama bu Power Boost olayı canımı sıkıyor bütçe olmadığı için alıyorum aynı fiyata bu sistemde 240GB SSD geliyor ve ben 500GB HDD alıp depolamadan kurtuluyorum yani bana iyi bir getirisi var bu sistemin aslında ama vok yani kendisi kaliteli sistemler kullanmıyor mu kötü olsa önermezdi diye düşünüyorum şu an.

Hocam ben 3 yıl kullanacağım ama bu Power Boost olayı canımı sıkıyor bütçe olmadığı için alıyorum aynı fiyata bu sistemde 240GB SSD geliyor ve ben 500GB HDD alıp depolamadan kurtuluyorum yani bana iyi bir getirisi var bu sistemin aslında ama vok yani kendisi kaliteli sistemler kullanmıyor mu kötü olsa önermezdi diye düşünüyorum şu an.

Anlamadım aga nasıl yazdıysan ozetle be.

Yeni konular

Geri
Yukarı