GTX 1650 Super sistem nasıldır?

@f3turan Attığım sistemi alması daha mantıklı bana sorarsan. İlk defa PC toplayan biri için her parçayı ayrı ayrı alıp o kadar uğraşmasına gerek yok. Performans ve kalite açısında benzer sistem daha ucuza ve tek bir yerden geliyor.

Bana sorarsan bu konu kilit fakat tavsiye almaya devam edebilirsin elbette.

Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı X2

Toplam 5170TL.

@f3turan Attığım sistemi alması daha mantıklı bana sorarsan. İlk defa PC toplayan biri için her parçayı ayrı ayrı alıp o kadar uğraşmasına gerek yok. Performans ve kalite açısında benzer sistem daha ucuza ve tek bir yerden geliyor.

Bana sorarsan bu konu kilit fakat tavsiye almaya devam edebilirsin elbette.
Söylediğin değişiklikleri yapsa bile attığım sistemden neredeyse hiçbir farkı olmayacak. Ayrıca attığım sistemde 500GB bir SSD mevcut.

"İlk defa PC toplayan biri için her parçayı ayrı ayrı alıp o kadar uğraşmak" bir bahane veya geçerli bir sebep değil. Ben de ilk defa PC topladım. Tek tek, ayrı yerlerden parçaları alıp ben montajladım. Yani bu herhangi bir şey ifade etmeyen boş bir cümle.

Toplam 5230 TL. Hepsini vatandan ekledim çünkü gidip kasa montajını yaptırabilirsin.

Toplam 5230 TL. Hepsini vatandan ekledim çünkü gidip kasa montajını yaptırabilirsin.
Doğru hesaplayın. 5230 TL tutmuyor. 5582 TL tutuyor.

Toplam 5230 TL. Hepsini Vatan'dan ekledim çünkü gidip kasa montajını yaptırabilirsin.

Hocam hepimizin RAM'leri 16 GB seninki 8. Bence sırf kasa montajı için Vatan'dan kazık yenmemeli. Kasa montajı'nı sende 2-3 rehber video izleyerek yapabilirsin ki yapamazsan herhangi bir bilgisayarcıdan 100TL'ye yaptırırsın. 100TL'de abartı oldu 50TL diyelim.

@f3turan Aynı şeyi ben de yaptım. Yalnızca herkesin kendimiz gibi olmasını bekleyemeyiz. Fotoğrafında gördüğüm kadarıyla arkadaşımızın yaşı küçük. Ailesinin parasıyla aldığını tahmin ediyorum ve sisteme verebileceği olası zararı göz önünde bulundurarak yorum yapıyorum. Eminim siz insanların koydukları profil fotoğraflarına göz ucuyla dahi bakmadan ezbere yorum yapıp geçiyorsunuzdur. Ben zaten benzer sistemler dedim. Fakat bugün tartışmak istemiyorum kimseyle.

İyi günler, iyi forumlar.

Hocam hepimizin RAM'leri 16 GB seninki 8. Bence sırf kasa montajı için Vatan'dan kazık yenmemeli. Kasa montajı'nı sende 2-3 rehber video izleyerek yapabilirsin ki yapamazsan herhangi bir bilgisayarcıdan 100TL'ye yaptırırsın.
Zaten tek 8 GB RAM'le bile 5600 TL tutmuş.
@f3turan Aynı şeyi ben de yaptım. Yalnızca herkesin kendimiz gibi olmasını bekleyemeyiz. Fotoğrafında gördüğüm kadarıyla arkadaşımızın yaşı küçük. Ailesinin parasıyla aldığını tahmin ediyorum ve sisteme verebileceği olası zararı göz önünde bulundurarak yorum yapıyorum. Eminim siz insanların koydukları profil fotoğraflarına göz ucuyla dahi bakmadan ezbere yorum yapıp geçiyorsunuzdur. Ben zaten benzer sistemler dedim. Fakat bugün tartışmak istemiyorum kimseyle.

İyi günler, iyi forumlar.
Profil fotoğrafından yaş, durum ve beceri anlamak mı? Şaka değil mi bu?

Geri
Yukarı