GTX 1650 Super sistem nasıldır?

Bütçenizi söyler misiniz?

4500 TL ama hazır sistem almak istiyorum açıkçası.
Kendin ekle 1TB HDD. Yapacağın şey porta takıp SATA ve Güç kablolarını yerleştirmek.
bütçemi aşıyor o şekilde 4400-4500 TL bütçem var önerebileceğiniz sistem varsa link atabilirsiniz.

Bu sistem alınmaz, GameGaraj'dan bakın.

GameGaraj'daki sistem aynı hatta sistem bileşenlerin markası bence kaliteli değil.
@RPM bi el atabilirmisin hocam.

Son düzenleme:
Açıkçası kullanım amacım tamamen oyun odaklı, YouTube'den FPS değerlerine baktığım zaman GTX 1650 Super ve Ryzen 3 3100 oyunları Ultra'da rahat oynattığını gördüm ve bu sistemi almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Sizin önerdiğiniz sistem varsa onları da yazabilirsiniz, parça parça değil hazır sistem olmasını istiyorum.

Özellikleri:
Ryzen 3 3100 işlemci.
ASUS GTX 1650 Super ekran kartı.
8 GB RAM.

Bunu da değerlendir

Vatan Bilgisayar gibi yerlere benim gözümde kesinlikle bulaşılmamalı SSD yok 8 GB RAM var ömrünüzdem ömür gider o sistemde.

Açıkçası kullanım amacım tamamen oyun odaklı, YouTube'den FPS değerlerine baktığım zaman GTX 1650 Super ve Ryzen 3 3100 oyunları Ultra'da rahat oynattığını gördüm ve bu sistemi almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Sizin önerdiğiniz sistem varsa onları da yazabilirsiniz, parça parça değil hazır sistem olmasını istiyorum.

Özellikleri:
Ryzen 3 3100 işlemci.
8 GB RAM.
Vatan Bilgisayar Magazasina gittigin zaman almak istedigin hazir sistemde degisiklikler yapabiliyorsun,Harddisk i mutlaka SSD olarak degistirmeni oneririm,Kasasi Frisby gordugum kadariyla, ben hic kullanmadim fakat bu marka ile ilgili nerede bir baslik varsa altina kimse olumlu birsey yazmamis, anakartin eger Overclock yapmayacaksan yeterli bence.

Asagidakilere benzer seceneklere de bakmanizi oneririm:

Bu sistemi ozellestirdiginde 2x8 16 Gb Ram+Ekran kartini GTX 1650S yaptiginda 4605 TL ye geliyor. 480 Gb :

Ya da bu Vatan Bilgisayar dan daha iyi gorunuyor 480Gb,8gb ram 4.499 TL :

Son düzenleme:
1 Haftadır kullanıyorum ve memnunum özellikle ısınma konusunda garip bir şekilde çok serin çalışıyor. Mesh kasanın ve 4 tane fanın etkisi olsa gerek. Yalnız alırken ek olarak bir tane daha 8 GB RAM ekle.

Özellikleri:
Ryzen 3 3100 işlemci.
8 GB RAM.

Özelleştirmeye gel 16 GB RAM 480 SSD yap hem kasada daha iyi ön taraf mesh hava akımı daha iyi soğutma performansı alırsın.

1 Haftadır kullanıyorum ve memnunum özellikle ısınma konusunda garip bir şekilde çok serin çalışıyor. Mesh kasanın ve 4 tane fanın etkisi olsa gerek. Yalnız alırken ek olarak bir tane daha 8 GB RAM ekle.

Oyun performansı nasıl? Ultra'da akıcı oynatır mı yeni nesil oyunları?

tem varsa onları da yazabilirsiniz, parça parça değil hazır sis

Özellikleri:
Ryzen 3 3100 işlemci.
8 GB RAM.
Hocam sistemim ;
amd ryzen 3 3100
gtx 1650 super
16 gb ram 2x8 3600 mhz
gigabyte b450m s2h anakart
240 gb ssd
1 tb hdd
öneririm sorunsuz bi sistem

Özellikleri:
Ryzen 3 3100 işlemci.
8 GB RAM.
2020 ve SSD siz bir sistem.

Geri
Yukarı