GTX 1650 Super sistem Zula'da donuyor

Cml1905

Hectopat
Arkadaslar merhaba GTX 1650 Super Ryzen 3 3100'lu bir sistemim var. Az once kucuk kardesim Zula seviyor diye ona acip verdim. Spotify acikti bir de arkada. Bir anda oyun dondu dedi. Aldim baktim Alt+F4 attim oyun alta aldi, kapanmadi. PC Full kasti hiçbir şeye giremedim. Reset attim mecbur. Sonra Spotify'yi acip CS girdim. Bir şey olmadi. FPS degerlerinde bir degisiklik yok. Sizce neden olmus olabilir? Kafaya takmali miyim? Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar merhaba GTX 1650 Super Ryzen 3 3100'lu bir sistemim var. Az once kucuk kardesim Zula seviyor diye ona acip verdim. Spotify acikti bir de arkada. Bir anda oyun dondu dedi. Aldim baktim Alt+F4 attim oyun alta aldi, kapanmadi. PC Full kasti hiçbir şeye giremedim. Reset attim mecbur. Sonra Spotify'yi acip CS girdim. Bir şey olmadi. FPS degerlerinde bir degisiklik yok. Sizce neden olmus olabilir? Kafaya takmali miyim? Yardimci olursaniz sevinirim.
Zula dan olduğunu düşünüyorum. Önceden oynarken ben de ekran donup, sesler gidiyordu.

Arkadaslar merhaba GTX 1650 Super Ryzen 3 3100'lu bir sistemim var. Az once kucuk kardesim Zula seviyor diye ona acip verdim. Spotify acikti bir de arkada. Bir anda oyun dondu dedi. Aldim baktim alt+F4 attim oyun alta aldi, kapanmadi. PC Full kasti hiçbir şeye giremedim. Reset attim mecbur. Sonra Spotify'yi acip CS girdim. Bir şey olmadi. FPS degerlerinde bir degisiklik yok. Sizce neden olmus olabilir? Kafaya takmali miyim? Yardimci olursaniz sevinirim.

Driverlar güncel mi? Bu arada PC ısınıyor mu? İşlemci sıcaklığını kontrol edin.

Geri
Yukarı