GTX 1650 Super sisteme oyun tavsiyesi

Detroit: Become Human. Kesssssiiiinnnlllikkle oynamalısın. Beyond: Two Souls da güzel, onu da öneririm fakat Detroit'i indir baştan sona 10 kere oyna.

Rainbow Six age (FPS)
Apex Legends (br-FPS)
Witcher 3 (hikaye)
Asasinss Creed 2, Odyssey, orgins (hikaye)
Detroit Become Human (hikaye) = bizzat oynamadım ama arkadaşım Discord'dan yayın açarken izliyordum çok güzel bir oyun. Ben izlerken bayağı eğlenmiştim.

Rainbow Six age (FPS)
Apex Legends (br-FPS)
Witcher 3 (hikaye)
Asasinss Creed 2, Odyssey, orgins (hikaye)
Detroit Become Human (hikaye) = bizzat oynamadım ama arkadaşım Discord'dan yayın açarken izliyordum çok güzel bir oyun. Ben izlerken bayağı eğlenmiştim.

Hele bir oynayın hocam, tadından yenmez. O derece mükemmel. Resmen film oynuyorsun ve filmin sonunu sen seçiyorsun, mükemmel ötesi 😍.

Hele bir oynayın hocam, tadından yenmez. O derece mükemmel. Resmen film oynuyorsun ve filmin sonunu sen seçiyorsun, mükemmel ötesi 😍.

Hocam ben izledim ve bayağı güzeldi grafikleri olsun hikayesi olsun. Spoıler var burada okumanızı önermiyorum ben o siyahi abimizin direniş grubu kurmaya başladığı zamana kadar izlemiştim gerisini izlemedim alınca oynarım diye

Kesinlikle deneyeceğim heyecanlandım vallahi 😂
Şu ana kadar oynadığım oyunları söyleyeyim. Bende sistemi 2 ay önce aldım ve yeni yeni Lol'ü bırakıp böyle oyunlara yöneldim.
AC:Origins
AC:Odyssey
Shadow of War
Star Wars Jedi Fallen Order
Rainbow Six Siege'yi almayı düşünüyorum şu an. İndirimi bekliyorum hayırlısı😀

Yeni konular

Geri
Yukarı