GTX 1650 Super Valorant ani FPS düşüşü

Censy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, öncelikle herkese benim oyunda ani FPS düşüşü yiyorum. Oyun takılıyor, 150-170 FPS alıyorum fakat bir anda 90 görüyorum. Bunun çözümü nedir?
Sistem:
i3 10100F
H410M-A PRO.
8 GB RAM
GTX 1650 Super Phoenix
480 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle herkese benim oyunda ani FPS düşüşü yiyorum. Oyun takılıyor, 150-170 FPS alıyorum fakat bir anda 90 görüyorum. Bunun çözümü nedir?
Sistem:
i3 10100F
H410M-A PRO.
8 GB RAM
GTX 1650 Super Phoenix
480 GB SSD.
Windows 10 Kb5001330 güncellemesiyle oyundaki kare hızınız düşüyor. Oyunlarla ilgili sorunlarda yaratabiliyor.

Beyler sorun kb5001330 güncellemesinde reddit de konu açıp bildirmişler. Ben sildim sizin de silmenizi tavsiye ediyorum. Kb5001330
Merhaba, öncelikle sistemlerimizin ve problemimizin aynı olduğunu belirtmek isterim. Günlerdir bu soruna bir cevap aramaktayım ve bu "Kb5001330" nasıl silinir bir yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Merhaba, öncelikle sistemlerimizin ve problemimizin aynı olduğunu belirtmek isterim. Günlerdir bu soruna bir cevap aramaktayım ve bu "KB5001330" nasıl silinir bir yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Denetim Masası-->Program kaldır (mavi renkli)---》Güncelleştirmeler bölümü gelir oradan KB5001330'a sağ tık yapın ve kaldıra basın. Windows 10 yeniden başlatılıyor veya yükleniyor der ise korkmayın eski güncellemeyi tekrardan yüklüyor demektir. YouTube'a Windows 10 yüklü güncelleştirme nasıl kaldırılır derseniz de çözümü video anlatımlı görebilirsiniz.

Denetim Masası-->Program kaldır (mavi renkli)---》Güncelleştirmeler bölümü gelir oradan KB5001330'a sağ tık yapın ve kaldıra basın. Windows 10 yeniden başlatılıyor veya yükleniyor der ise korkmayın eski güncellemeyi tekrardan yüklüyor demektir. YouTube'a Windows 10 yüklü güncelleştirme nasıl kaldırılır derseniz de çözümü video anlatımlı görebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı