GTX 1650 Super Valorant düşük FPS

Hinata

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 5 1600 AF ve GTX 1650 Super 8 GB RAM bir PC aldım. Valorant'ta olması gerekenden düşük FPS alıyorum ve drop yiyorum yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
100 120 oyun içinde boş bir yere bakarken 150 200 oluyor bazenleri 80'a kadar düşüyor sinir oluyorum düşünce.
Sistemden çok anlamıyorum bildiklerim bu kadar.

1600 AF gibi bir işlemci ile o oyunda o FPS gayet normal Valorant CS:GO gibi bir oyunda ekran kartı pek bir önem arz etmez daha çok işlemcinin tek çekirdek performansı oyuna bizzat etki eder AMD bir sistem kullandığın için Dual Channel bir RAM yapmanı tavsiye ederim 1600 AF oyun anlamında kötü bir işlemci şöyle kötü 3500X 3300X gibi işlemcilerle kıyasladığında anlayabilirsin aradaki farkı her şey çekirdek ve thread sayısı değil ne yazık ki.

1600 AF gibi bir işlemci ile o oyunda o FPS gayet normal Valorant CS:GO gibi bir oyunda ekran kartı pek bir önem arz etmez daha çok işlemcinin tek çekirdek performansı oyuna bizzat etki eder AMD bir sistem kullandığın için Dual Channel bir RAM yapmanı tavsiye ederim 1600 AF oyun anlamında kötü bir işlemci şöyle kötü 3500X 3300X gibi işlemcilerle kıyasladığında anlayabilirsin aradaki farkı her şey çekirdek ve thread sayısı değil ne yazık ki.
anldım ramı arttırcam ztn idareten 8 almıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı