GTX 1650 Super ve R5 2600X sistem ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

w08ez7d0l7

Yoctopat
  • Ekran Kartı GeForce GTX 1650 SUPER
  • İşlemci AMD Ryzen 5 2600X
  • RAM ADATA DDR4 2666 8GB
  • Anakart Gigabyte Technology Co. Ltd. A320M-S2H-CF (AM4)
Bu parçaların hepsine sahibim. Faturaları da elimde. 2020 Ağustos ayında almış olmama rağmen 148 gün kullanmışım. Kripto madenciliği yapılmadı, düşük güç ayarlarında kullanıldı ve derslerimden dolayı çok fazla oyun oynama fırsatım olmadı. Bu parçaların hepsini bir bilgisayar mağazasına götürsem toplamda kaç TL eder? Yaklaşık bir değer verirseniz bilgisayarcıda ona göre pazarlık yapacağım. Herkese iyi günler.

Bilgisayarcıya falan satmayın derim. Sistemin hak ettiği fiyatı vermezler. Dolap, letgo, sahibinden'de yada burada satmanızı tavsiye ederim.

4cil paraya sıkıştım. Bilgisayarcı ne kadar verecekse ona kuruşu kuruşuna ihtiyacım var şu an.

Letgo'ya koy ama bilgisarcıya satma.
  • Ekran kartı GeForce GTX 1650 Super.
  • İşlemci AMD Ryzen 5 2600X.
  • RAM Adata DDR4 2666 8 GB.
  • Anakart Gigabyte Technology co. LTD. A320M-S2H-CF (AM4)
Bu parçaların hepsine sahibim. Faturaları da elimde. 2020 Ağustos ayında almış olmama rağmen 148 gün kullanmışım. Kripto madenciliği yapılmadı, düşük güç ayarlarında kullanıldı ve derslerimden dolayı çok fazla oyun oynama fırsatım olmadı. Bu parçaların hepsini bir bilgisayar mağazasına götürsem toplamda kaç TL eder? Yaklaşık bir değer verirseniz bilgisayarcıda ona göre pazarlık yapacağım. Herkese iyi günler.

Hangi şehirdesin sormamda sakınca yoksa.

6500 civarı eder. Bilgisayarcıya satarsanız çok daha düşük bir fiyat söyleyecektir yüksek ihtimalle.

Ekran kartını ne kadar satıyorsunuz?
Aklımda bir fiyat yok. Bir fiyata karar verebilmek için bu konuyu açtım. Siz eğer almayı düşünüyorsanız fiyat aralığınız nedir?
6500 civarı eder. Bilgisayarcıya satarsanız çok daha düşük bir fiyat söyleyecektir yüksek ihtimalle.
Ekran kartı, işlemci, ram ve anakartları bir sırt çantasına koyup bu sırt çantasıyla otobüste seyahat etsem parçalara zarar gelmeden taşımış olur muyum? Ankara'dan İstanbul'a seyahat 6-7 saat sürüyor. Söz konusu sırt çantası 6-7 saat bagaj bölümü yerine benim kucağımda olsa bilgisayar parçalarının zarar görmesini engellemiş ve işlevselliğini korumuş olur muyum?

Ekran kartı, işlemci, RAM ve anakartları bir sırt çantasına koyup bu sırt çantasıyla otobüste seyahat etsem parçalara zarar gelmeden taşımış olur muyum? Ankara'dan İstanbul'a seyahat 6-7 saat sürüyor. Söz konusu sırt çantası 6-7 saat bagaj bölümü yerine benim kucağımda olsa bilgisayar parçalarının zarar görmesini engellemiş ve işlevselliğini korumuş olur muyum?

Araba çok sarsılmadığı sürece sıkıntı olmaz. Çantayla götürecekseniz sabitleyin mutlaka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı