GTX 1650 Super ve Ryzen 3 1200 AF uyumlu mu?

Hocam %15 veya üzeri kayıp olur. Darboğaz demektir. Güzel kullanım için 1600 AF alabirsiniz.

OC haliyle bile biraz sıkıntılı görünüyor özellikle büyük oyunlarda. 1650 Super biraz bombayı bırakıp kaçmak gibi olur. Oynayacağı oyunlara göre 1650 Super iyi de olabilir kötü de olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandırtmayacak kadar fazla olmasa da yaşarsınız.
Yani kullanırsınız ama daha uzun ömürlü olması açısından 1600AF'ye zorlarsanız çok daha iyi olur.
İlk olarak ekran kartımı yükselteceğim, şimdilik bu ekran kartını alsam bu işlemci ile idare eder diye düşünüyorum. İleride de R5 işlemci alırım zaten.

İlk olarak ekran kartımı yükselteceğim, şimdilik bu ekran kartını alsam bu işlemci ile idare eder diye düşünüyorum. İleri de de R5 işlemci alırım zaten.

O.C yapıp grafikleri Ultra-High arasına çekerseniz az darboğaz yapar bütçeniz az galiba sizi bir süre idare eder R5 1600 AF'a geçene kadar.

İlk olarak ekran kartımı yükselteceğim, şimdilik bu ekran kartını alsam bu işlemci ile idare eder diye düşünüyorum. İleride de R5 işlemci alırım zaten.

Uzun süre kullanmayacaksanız mantıklı bir karar.

1200 AF O.C yapıp fan masrafına da girmek zorunda kalacak. Totale vurunca 900 TL yapar. O fiyata da 2600 veya 1600 AF alınır ve stok kullanılabilir.

Geri
Yukarı