GTX 1650 Super Ventus XS ekran kartına 1400 TL verilir mi?

Bu alacağım sistemi 3 4 sene sonra satacağım büyük ihtimalle. Satacağım zaman kartın MSI olması biraz daha iyi olur. Fakat bir sorum var, sizin attığınız kart ile MSI kartın farkı var mıdır? Ventus tam olarak ne oluyor?
[/QUOTE]
Hocalarim bu konu benimde aklima takiliyor MSI 1650 Super Ventus MSI 1650 Gaming MSI 1650 Super Gaming hocalarim bunlarin Gaming modelleri olanlari sogutmasi daha iyi biliyorum da peki FPS olarak ne farki var?

Ahaha, diyene bak sen. 1400TL'ye sıkıştırmaya çalışan kişiye 1800TL'den pahalı kart öneren :D?

1650 Super'in testlerini izlediğine emin misin? Neresi ileriye dönük değil? 1660S'te aynı kulvarda.

Fakir edebiyatı yapıyorsun hala. Benim mesajımda ne yazıyor ? Alınır, diyerek bir tavsiyede bulunmuşum. İstiyorsa alır, zorla parça mı aldırıyoruz. Üstelik senin konu ile hiç bir alakalı cevabın olmadan bana sataşıyor olman, çok lüzumsuz. Bir de gülücük bırakıyor bir tanesi, onun bir şey bildiği yok görüyorum yazdıklarını.

Bu alacağım sistemi 3 4 sene sonra satacağım büyük ihtimalle. Satacağım zaman kartın MSI olması biraz daha iyi olur. Fakat bir sorum var, sizin attığınız kart ile MSI kartın farkı var mıdır? Ventus tam olarak ne oluyor?

Hocalarim bu konu benimde aklima takiliyor MSI 1650 Super Ventus MSI 1650 Gaming MSI 1650 Super Gaming hocalarim bunlarin Gaming modelleri olanlari sogutmasi daha iyi biliyorum da peki FPS olarak ne farki var?
[/QUOTE]
Ventus kartın modeli. Evet, Gaming modeli sogutma açısından daha iyi. Hız olarak ise tam bilmiyorum ama Gaming modeli sanırım 15- 40 MHz daha hızlı. FPS olarak 1 FPS ya oynar, ya oynamaz.

Fakir edebiyatı yapıyorsun hala. Benim mesajımda ne yazıyor ? Alınır, diyerek bir tavsiyede bulunmuşum. İstiyorsa alır, zorla parça mı aldırıyoruz. Üstelik senin konu ile hiç bir alakalı cevabın olmadan bana sataşıyor olman, çok lüzumsuz. Bir de gülücük bırakıyor bir tanesi, onun bir şey bildiği yok görüyorum yazdıklarını.
Tavsiyede bulunacaksanız doğru düzgün tavsiyelerde bulunun, herkesin bütçesi 500TL yukarı çıkamaz, bunu öngörerek tavsiyede bulunmalısınız. Ayrıca hafif yanlış bilgilendirmeniz dahi var. 1650 Super'i uzun vadede gömmüşsünüz, halbuki %15 fark var 1660 Super ile, vah vah! Ne kadar çok dayanacak 1660S, %15!
Bütçesini 550TL arttırmak nedir? İnsanlar tüm bilgisayarı toplarken zar zor 100-200TL çıkıyor, sadece ekran kartı için 550TL arttırın demişsiniz, bütçesinin açıkça dışına çıkmışsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı