GTX 1650 tabanlı sistem önerisi

Bütçe
4000

Kasanın hava akışı kötü. PSU kısmına gelirsek evet, Thermaltake kaliteli bir marka. Fakat PSU kısmında Thermaltake'in rezalet bir iş çıkardığını söyleyebilirim. Litepower modelleri acayip kalitesiz. @enes.wtp

Böyle bir sisteme A320 anakart koyulması mantıksız. İleri de OC yapma ihtimali var.

Ekran kartı Ventus. Isınma sorunlu olan modellerden. Kesinlikle önermiyorum.
Ayrıca bileşenlere yükleneyim derken SSD'nin parasından kısıp 120 GB'lık bir SSD koymuşsunuz. Mantıksız bir hareket olmuş. Yani kısacası topladığınız sistem alınmaz.

Kasanın hava akışı kötü. PSU kısmına gelirsek evet, Thermaltake kaliteli bir marka. Fakat PSU kısmında Thermaltake'in rezalet bir iş çıkardığını söyleyebilirim. Litepower modelleri acayip kalitesiz. @enes.wtp

Böyle bir sisteme A320 anakart koyulması mantıksız. İleri de OC yapma ihtimali var.

Ekran kartı Ventus. Isınma sorunlu olan modellerden. Kesinlikle önermiyorum.
Ayrıca bileşenlere yükleneyim derken SSD'nin parasından kısıp 120 GB'lık bir SSD koymuşsunuz. Mantıksız bir hareket olmuş. Yani kısacası topladığınız sistem alınmaz.

Sizin tavsiyeniz nedir?

4114 TL civarı tuttu. Tam bütçenize uygun. İleride aynı RAM'den bir tane daha almanızı öneririm. Eğer bulabilirseniz işlemciyi 1600 AF (12nm) ile değiştirmeniz çok iyi olur.

@emircanaktas evet eleştirinizi bekliyorum. Herhalde boş yere inanılmaz emojisi atmış olamazsınız. 😁

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı