GTX 1650 tek fanlı modeli sorun yaratır mı?

Kardeşim o zaman bekle yeni kart alacaksın maden birkaç ay bekle durum düzelince yeni daha iyi birkart alırsın. Aynı haltın laciverti için efor harcamaya değmez bence. Bir fırsat kaçar ardından bir fırsat doğar merak etme.

Baktım tüm videolarına testlerine, bana gayet iyi göründü, ama bu forumda ve diğer tüm forumlarda nereye baksam 1650 çok kötüleniyor o yüzden çok korkuyorum aslında, testlerde ama her oyunda 40-60 FPS rahatlıkla oynayabiliyor medium-high, benim öyle düşüncelerim de yok Low da yetiyor bana.

1050 Ti üzerine koyamıyorum maalesef, çünkü 1050 Ti ailemden bir kişiye hediye edeceğim, zaten satabilecek durumda olsam 1070 veya 1650 Super gibi kartlar da alabilirdim.

Baktım tüm videolarına testlerine, bana gayet iyi göründü, ama bu forumda ve diğer tüm forumlarda nereye baksam 1650 çok kötüleniyor o yüzden çok korkuyorum aslında, testlerde ama her oyunda 40-60 FPS rahatlıkla oynayabiliyor medium-high, benim öyle düşüncelerim de yok Low da yetiyor bana.

1050 Ti üzerine koyamıyorum maalesef, çünkü 1050 Ti ailemden bir kişiye hediye edeceğim, zaten satabilecek durumda olsam 1070 veya 1650 Super gibi kartlar da alabilirdim.

1650 kötü bir kart değil hocam benim burada anlatmak istediğim 1050 Ti ile arasında performans farkı az yani geçmeye değecek kadar bir fark yok siz 1650'yi kaça alacaksınız fiyat belirtin.

Eskiden ailenden bir kişi, aileye yeni üye alıyor musunuz?

1650'yi 2000 liraya alıyorum, kart yakın bir arkadaşım aslında aracı da diyebiliriz, o benim için kontrol etti her şeyini, benchmark testleri, 2-3 saatlik oyun testleri hepsini yapmıştı. Bana bir sorun olmadığını ve bu fiyata kaçırılmayacağını söyledi, herhangi bir arızası da yokmuş. Burada güvendiğim kişi aslında arkadaşım çünkü o teyit ediyor, benim mağdur olmamı isteyecek biri değil. Ama yine de korkuyorum ya yetmezse diye, sizde üzerine değmeyecek bir fark yok diyorsunuz. Belki de 1650Super veya 1660 gibi bir kart almak istesem üzerine bayağı bir eklemem gerekir, çünkü bence de uygun bir fiyat 2000 lira, maalesef günümüz piyasasında durum böyle. Eğer zaten 500 lira 800 lira fark ile 1650Super alabiliyorsam veya 1660 falan, düşünmem hiç. Ama ben 4500 liradan aşağı olacağını düşünmüyorum oda çok zor.

Aileye yeni bir üye alıyor musunuz derken ne demek istediğinizi anlamadım :), gelin tanışalım önemli değil arkadaş olmak isterseniz memnuniyetle.

Aileye yeni bir üye alıyor musunuz derken ne demek istediğinizi anlamadım :), gelin tanışalım önemli değil arkadaş olmak isterseniz memnuniyetle.

Şu anda bende ekran kartına ihtiyaç duyuyorum keşke ailemden biride bana hediye etse manasında demiştim, alabilirsiniz, ısınma olursa burada gene farklı çözümler öneririz ama 1-2 ay sonra arıza yapmaz yoğun kullanımda 2-3 sene sürekli 1-2 saatte bir ısın soğu yaparsa kart arıza yapar. Bu da fan ayarı kaliteli macun ve ekstra macunlarla aşılamayacak bir şey değildir.

2000 lira güzel fiyat.
1660 veya 1070 gibi kartlar çok aslında hayalim, ama 2. el için baktığım zaman 4500-6500 arasıydı, 2. el böyle ise sıfırı ne kadar? Diye soruyordum kendi kendime. bu fiyat aralığında işte 2000-3000 lira arası 1650'den daha iyi bir kart bulamıyorum, bir de bulursam da güvenebilir miyim onu da bilmiyorum, ben anlamıyorum arızası var mıdır veya mining denilen olay var mıdır anlamadığım şeyler. 4500 lira civarına çıkarsam (ortalama 3 ay) başka parçalar da almam gerekiyor, halihazırda yeni işlemci, yeni anakart, yeni RAM'ler bunlarla beraber çok tutuyor. Bunları alamayacağım o zamanda. Şuan ki işlemcim çok kötü gerçekten hiç bir şeye yetmiyor, i5 4690, ve buna uygun anakart ve bu yüzdende yeni soket anakart ve yeni anakart olacağı içinde DDR4 16 GB dual RAM'de almam gerekiyor. Masraf çok.

1660 veya 1070 gibi kartlar çok aslında hayalim, ama 2. el için baktığım zaman 4500-6500 arasıydı, 2. el böyle ise sıfırı ne kadar? Diye soruyordum kendi kendime. bu fiyat aralığında işte 2000-3000 lira arası 1650'den daha iyi bir kart bulamıyorum, bir de bulursam da güvenebilir miyim onu da bilmiyorum, ben anlamıyorum arızası var mıdır veya mining denilen olay var mıdır anlamadığım şeyler. 4500 lira civarına çıkarsam (ortalama 3 ay) başka parçalar da almam gerekiyor, halihazırda yeni işlemci, yeni anakart, yeni RAM'ler bunlarla beraber çok tutuyor. Bunları alamayacağım o zamanda. Şuan ki işlemcim çok kötü gerçekten hiç bir şeye yetmiyor, i5 4690, ve buna uygun anakart ve bu yüzdende yeni soket anakart ve yeni anakart olacağı içinde DDR4 16 GB dual RAM'de almam gerekiyor. Masraf çok.
Tamamdır hocam anladım şu an durumunuzu 🙂 2000 TL gayet ideal fiyat alın gitsin.

Geri
Yukarı