GTX 1650 Ti laptop kaç yıl götürür?

Sistem götürür 5 yıl 5 yıldan sonra yeni çıkan oyunlarda kasmalar yaşar diye düşünüyorum ama bakım yapılmazsa anca 2 3 yıl.

5 yıl sonra zaten artık oyun oynamam büyük ihtimalle o yüzden benim için sıkıntı olmaz bir de bakım derken tozlanmadını falan mı kast ettiniz yoksa yeni RAM ekleme gibi mü?
Ya tabii eğer çok gezen bir insan değilsen laptop önermem stok bekle masaüstü topla.

Maalesef üniversitede de kullanacağım için bunun ihtimali yok.
Bence CS:GO'da 10 yıl sonra bile 1080p 60 FPS garanti :D

Umarım öyle olur hocam.
Doğrudur ama adam güncel oyunarl konusunda dedi galiba.

Güncel oyun olarak beni 2-3 yıl sorunsuz idare ederse sorun yok sonra oynatmasada benim için sıkıntı olmaz.

AC Valhalla çıktı 1650 Ti'lı bir laptop düşükte anca açıyor keza Cyberpunk'ta da öyle. Bu tahminlerinizi neye dayanarak yapıyorsunuz? 2 sene sonra çıkan oyunu açamaz diye düşünüyorum. LoL CS:GO Valorant ve çoğu indie oyunu oynatır. Ama aa+ grafikli oyunları açacağını zannetmiyorum artık.

AC Valhalla çıktı 1650 Ti'lı bir laptop düşükte anca açıyor keza Cyberpunk'ta da öyle. Bu tahminlerinizi neye dayanarak yapıyorsunuz? 2 sene sonra çıkan oyunu açamaz diye düşünüyorum. LoL CS:GO Valorant ve çoğu indie oyunu oynatır. Ama aa+ grafikli oyunları açacağını zannetmiyorum artık.
Optimizasyon sorunlu çıktıkları için düşükte açıyorlar. Adam gibi yapılmış bir AAA oyunu gayet güzel oynatıyor.

Optimizasyon sorunlu çıktıkları için düşükte açıyorlar. Adam gibi yapılmış bir AAA oyunu gayet güzel oynatıyor.
RDR2 olsun cyberpunk 2077 olsun bunları yapan firmalar yan sanayi firması değil alanında en iyi şirketler. Sonuç olarak çıkacak oyunlarda açamayacak olması muhtemel. CoD serisi gibi optimize olsa keşke her oyun.

5 yıl sonra zaten artık oyun oynamam büyük ihtimalle o yüzden benim için sıkıntı olmaz bir de bakım derken tozlanmadını falan mı kast ettiniz yoksa yeni RAM ekleme gibi mü?

Maalesef üniversitede de kullanacağım için bunun ihtimali yok.

Umarım öyle olur hocam.

Güncel oyun olarak beni 2-3 yıl sorunsuz idare ederse sorun yok sonra oynatmasada benim için sıkıntı olmaz.
tozlanma temal macun gibi bakımlar

Yeni konular

Geri
Yukarı