GTX 1650 Ti laptop oyunda 90 derece

voidfire

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
GTX 1650ti
İşlemci
İ7 10750h
Lenovo IdeaPad Gaming 3 model bir laptopum var ve oyunlarda ekran kartının %100'nü kullanıyor bunu araştırdım galiba zararlı değilmiş fakat ekran kartını 90 dereceye kadar çıkartıyor.

Acer nitro 16
Monster ya da Casper kullanıyorsanız normal o dereceleri görmeniz(MSI thin serisi de dahil). Eğer HP ya da Acer kullanıyosanız bence bi servisle konuşun.
sıvı metal ile soğutluyordur herhalde.

Üstat hiçbir eklenti vs yok sadece laptopun altı 3-4 santim yukarda masadan. Turbo modunda oynuyorum. Alt ızgaraları yerden yüksekte tutmuyosan 95 derece görmen normal.
Sıvı metal eklenti değil ki hocam. Termal macun gibi birşey ama daha iyi soğutan versiyonu. Yeni nesil gaming laptoplarda kullanılıyor bu teknoloji. Benim laptop eski olduğu için böyle bir teknolojisi yok. Bu sebebten de 90+ dereceleri görüyor laptop.

Sıvı metal eklenti değil ki hocam. Termal macun gibi birşey ama daha iyi soğutan versiyonu. Yeni nesil gaming laptoplarda kullanılıyor bu teknoloji. Benim laptop eski olduğu için böyle bir teknolojisi yok. Bu sebebten de 90+ dereceleri görüyor laptop.
Olabilir. Sıvı termal macun etiketi vardı üstünde. Özellikle araştırmıştım ısınma sorunu olmayan kasa hangisi diye.

Sıvı metal eklenti değil ki hocam. Termal macun gibi bir şey ama daha iyi soğutan versiyonu. Yeni nesil Gaming laptoplarda kullanılıyor bu teknoloji. Benim laptop eski olduğu için böyle bir teknolojisi yok. Bu sebepten de 90+ dereceleri görüyor laptop.

Sıvı metal o kadar da fark yaratacak bir şey değil, önemli olan soğutma mühendisliği. 13900HX gibi canavar bir işlemciniz yoksa 95 derece çok sıcak demektir. Cihazınızın modelini belirterek yeni konu açarsanız yardımcı oluruz.

2 yıllık bir makine daha hiç macun bakımı yapmadım.

O zaman bakım zamanı gelmiş, macunu da değiştirdikten sonra muhtemelen sorununuz düzelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı