GTX 1650 Ti PC oyunlarda çok kasıyor

PengoMaho

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle Valorant oynuyordum kasma yoktu sonra PC kapatım ancak PC tekrar açtığımda Valorant'a kasma yaşandığnı fark etim ekran kartını sürücüsünü günceledim ancak işe yaramadı bende format atım ve her şeyi baştan kurdum sürücüler falan işte ama yine de işe yaramadı ne olur yardımcı olun.

Sistem özelikler.
-AMD Ryzen 7 4800h.
-NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti.
-16 GB RAM 3200 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle Valorant oynuyordum kasma yoktu sonra PC kapatım ancak PC tekrar açtığımda Valorant'a kasma yaşandığnı fark etim ekran kartını sürücüsünü günceledim ancak işe yaramadı bende format atım ve her şeyi baştan kurdum sürücüler falan işte ama yine de işe yaramadı ne olur yardımcı olun.

Sistem özelikler.
-AMD Ryzen 7 4800h.
-16 GB RAM 3200 MHz.
Hocam MSI Afterburner ile oyun içi ekran kartı kullanımınızı, bellek kullanımınızı ve işlemci kullanımınızı kontrol edebilir misiniz? Belki onlar düşmüştür.

Sistem özelikler.
-AMD Ryzen 7 4800h.
-16 GB RAM 3200 MHz.
Hocam senin bilgisayar ısınıyor.

Hocam senin bilgisayar ısınıyor.

Isınmıyor.

Hocam MSI Afterburner ile oyun içi ekran kartı kullanımınızı, bellek kullanımınızı ve işlemci kullanımınızı kontrol edebilir misiniz? Belki onlar düşmüştür.

Hocam nasıl bakacağım bir de çok geç oldu sabaha bakarım.

Hocam şimdi ne yapmam lazım?

msı.png

Son düzenleme:
Isınmıyor.

Hocam nasıl bakacağım bir de çok geç oldu sabaha bakarım.

Hocam şimdi ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1864968
Ayarlara girip izlemeyi seçin. GPU2 sıcaklığı, GPU2 kullanımı, GPU2 güç, RAM usage ve FPS'yi teker teker seçip OSD'de göster diyin. Ondan sonra bir iki tane farklı oyun girip o oyunun değerlerini atın. Sol üstte çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı