GTX 1650 Ti sistemde zaman zaman internet kesintisi

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, kullanmış olduğum Monster Abra A7 v12.2 laptopumda sık sık İnternet kesiliyor. Diğer cihazlarda bir sıkıntı yok modem de sağlam. Gelen internet sinyalini kesecek bir şey de yok. Ancak sebebini anlayamadığım bir şekilde internet sık sık kesiliyor ve yaklaşık 4-5 dakika beklemem gerekiyor. İnternet kesildiği zaman sorun gider deyip hallediyorum ama bu kalıcı çözüm değil maalesef. Daha sonrasında yine problem çıkartmaya başlıyor. Bilgisayarda virüs yoktur belirteyim.

Sistem özellikleri:
  • GTX 1650 Ti
  • Intel I5 10300H
  • 8 GB 2933Mhz Ram
  • 500GB Kingston A2000 M.2 SSD
  • 256GB Samsung M.2 SSD (3200/2500)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra v15.8.3 kullanıyorum. 30 dakika ila 2 saat arasında değişmekle beraber bende aynı sıkıntı yaşıyordum. Ama ilginç bir şekilde bu sadece SSID'si gizli durumda olan ağlarda oluyor, gizli olmayan ağlarda sorun olmuyordu.
5 gün önce wi-fi sürücüsünü intel support assistant ile güncelledim ve sorun ortadan kalktı.

Kablosuz sürücüsünü tekrar yükler misiniz?
Abra v15.8.3 kullanıyorum. 30 dakika ila 2 saat arasında değişmekle beraber bende aynı sıkıntı yaşıyordum. Ama ilginç bir şekilde bu sadece SSID'si gizli durumda olan ağlarda oluyor, gizli olmayan ağlarda sorun olmuyordu.
5 gün önce wi-fi sürücüsünü intel support assistant ile güncelledim ve sorun ortadan kalktı.

Dediklerinizi yaptım ama sorun hala devam ediyor.

Geri
Yukarı