GTX 1650 Ti sisteme oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncellikle iyi günler elimde. GTX 1650 Ti ekran kartlı 16 GB RAM'li bir laptop var işlemciside 13.nesil Intel acaba ben bu laptop ile hangi oyunlari yükleyebilirim Skyrim bioshok Crysis gibi oyunlari kaldırır mı?

Merhaba arkadaşlar. Öncellikle iyi günler elimde. GTX 1650 Ti ekran kartlı 16 GB RAM'li bir laptop var işlemciside 13.nesil Intel acaba ben bu laptop ile hangi oyunlari yükleyebilirim Skyrim bioshok Crysis gibi oyunlari kaldırır mı?

Kanka saydığın oyunları benim GT 730 2 GB bile kaldırıyor yani çok rahat oynarsın God of War ve Resident Evil Village öneririm. Bir de 13.nesil işlemci yanlış söylediniz glb.

Minecraft indir bence ama ben PC de hiç oynamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka saydığın oyunları benim GT 730 2 GB bile kaldırıyor yani çok rahat oynarsın God of War ve Resident Evil Village öneririm. Bir de 13.nesil işlemci yanlış söylediniz glb.
kanka pc yi yeni aldım oyunlardanda pek anlamıyorum önerdigin oyun var mı bildigim max oyunlar bu saydıklarım ve cs 1.6 hikayeli

Kanka PC'yi yeni aldım oyunlardanda pek anlamıyorum önerdigin oyun var mı bildigim Max oyunlar bu saydıklarım ve CS 1.6 hikayeli.

Kanka God of War-RDR 2-Resident Evil Village-Mafia devinition Edition-Control-mrvel Spider-Man Remastered-Witcher 3-disco elsyum.

Bu oyunlar önerimdir oyunlar hakkında bilgi edinmek istiyorsan enis kiraz oğlu Dost Kayaoğlu gibi kanallara bakabilirsin şahsen II bir PC almışken onlian oyun oynamanı tavsiye etmem.

Geri
Yukarı