GTX 1650 Ti sürücüsü güncellenmiyor

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ekran kartım var (16 series) notebook. Aygıt yöneticisinden ekran kartı driverlerimi kontrol ettiğimde 2019 başından kalma bir sürücü var. Otomatik güncelleme yapamıyorum. Elle güncellemeyi denedim fakat NVIDIA sitesinde Game Ready sürücüsü güncelliyor sadece. En son Game Ready sürücüsü yüklü fakat ekran kartının kendi sürücüsü 2019'dan kalma ve arkadaşlarımda da aynı ekran kartlı laptoplar var. 2020 12. ayında yüklenmiş sürücüleri gözüküyor. Benim sürücüm ise neredeyse 2 yıllık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ekran kartım var (16 series) notebook. Aygıt yöneticisinden ekran kartı driverlerimi kontrol ettiğimde 2019 başından kalma bir sürücü var. Otomatik güncelleme yapamıyorum. Elle güncellemeyi denedim fakat NVIDIA sitesinde Game Ready sürücüsü güncelliyor sadece. En son Game Ready sürücüsü yüklü fakat ekran kartının kendi sürücüsü 2019'dan kalma ve arkadaşlarımda da aynı ekran kartlı laptoplar var. 2020 12. ayında yüklenmiş sürücüleri gözüküyor. Benim sürücüm ise neredeyse 2 yıllık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eğer manuel olarak yükleyemiyorsan Windows Update, isteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle de driver orada yoksa mecbur bir oto driver yükleyen bir program kullanacaksın (Driver Booster kullanma)

Eğer manuel olarak yükleyemiyorsan Windows Update, isteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle de driver orada yoksa mecbur bir oto driver yükleyen bir program kullanacaksın (Driver Booster kullanma)

Dostum maalesef ki Windows ilk PC'yi aldığımda güncelledi sürücüyü fakat 2019 olarak güncelledi ve bir daha otomatik olarak hiçbir şekilde güncelleme yapamadım. Elle güncellemek istiyorum fakat internette sadece GeForce Experience Game Ready sürücüsünü güncelliyor ekran kartının kendi sürcüüsü güncellemiyorum. Peki Driver Booster dışında güvenilir, önerebileceğin program var mı? Teşekkürler.

Aynı sıkıntıyı ben de çekiyorum, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartım var fakat driver'ı 2018'den kalma ve Geforce Experience'dan güncellenmiyor. Elle güncellemeyi denemedim.
Hiç bir önerisi olan olursa veya bu durumu çözebilirseniz yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim fakat GeForce Experience zaten güncel sürümü otomatik yüklüyor. Şu an 20.01.2021 sürümü yüklü en güncel. Bana Game Ready sürücüsü lazım değil ekran kartının kendi sürücüsü lazım bu sürücüyü Windows 10 Update'den yüklüyoruz fakat ben orijinal Windows kullanmama rağmen yükleyemiyorum.
DDU ile tamamen silip deneyebilirsiniz bence.

DDU'dan kastın nedir dostum konuya biraz fransızım :D

Teşekkür ederim fakat GeForce Experience zaten güncel sürümü otomatik yüklüyor. Şu an 20.01.2021 sürümü yüklü en güncel. Bana Game Ready sürücüsü lazım değil ekran kartının kendi sürücüsü lazım bu sürücüyü Windows 10 Update'den yüklüyoruz fakat ben orijinal Windows kullanmama rağmen yükleyemiyorum.

Zaten ekran kartının en güncel sürücüsünü yüklüyor.

DDU birnevi driver dosyalarını tamamiyle temizliyor temiz kurulum driver oluyor yani :p

Anlatım biraz karışık geldi. Laptopuna en güncel NVIDIA ekran kartı sürücüsü kuramıyorsun sanırım, bunun için yanıt veriyorum;

2019'dan kalma olarak belirttiğin sürücüyü DDU ile kaldırıp daha sonrasında NVIDIA TR'deki standart sürücü yerine NVIDIA Global'deki bu DCH sürücüyü kurmayı deneyebilir misin?

Geri
Yukarı