GTX 1650 Ti sürücüsü güncellenmiyor

Dostum maalesef ki Windows ilk PC'yi aldığımda güncelledi sürücüyü fakat 2019 olarak güncelledi ve bir daha otomatik olarak hiçbir şekilde güncelleme yapamadım. Elle güncellemek istiyorum fakat internette sadece GeForce Experience Game Ready sürücüsünü güncelliyor ekran kartının kendi sürcüüsü güncellemiyorum. Peki Driver Booster dışında güvenilir, önerebileceğin program var mı? Teşekkürler.
Bu programı kullanabilirsin.

NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ekran kartım var (16 series) notebook. Aygıt yöneticisinden ekran kartı driverlerimi kontrol ettiğimde 2019 başından kalma bir sürücü var. Otomatik güncelleme yapamıyorum. Elle güncellemeyi denedim fakat NVIDIA sitesinde Game Ready sürücüsü güncelliyor sadece. En son Game Ready sürücüsü yüklü fakat ekran kartının kendi sürücüsü 2019'dan kalma ve arkadaşlarımda da aynı ekran kartlı laptoplar var. 2020 12. ayında yüklenmiş sürücüleri gözüküyor. Benim sürücüm ise neredeyse 2 yıllık. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ekran kartınızın hangi seri olduğunu nasıl kontrol ediyorsunuz? 16 series yazmışsınız ancak ben kendiminkini bulamadım. nasıl bulduğunuzu anlatırsanız sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı