GTX 1650 Ti'lı sistem varken GeForce NOW almaya değer mi?

Haftanın 4 günü RX 6900XTLI sistemimi kullanıyorum. 3 günü ise 1650 Ti olan laptopu. Ultra takıntım var ama Apex Legends, CoD bocw, AC Valhalla gibi oyunlar oynayacağım. Bu oyunları deneyimleme şansım olmadı ve GeForce NOW ile yüklemeden tıkladığımız gibi oyun açılıyormuş. Güzel bir özellik sayılır. Fakat 1650 Ti dediğiniz gibi her oyuna High ayarda yeterli gelirse 8 GB RAM daha takar 16 GB'ta oyunları açarım gnow almam. Çoğunluğun fikri " Alma , yeterli" yönünde. Fikirleriniz için teşekkürler. Bir kaç yorum daha beklerim sonra konuyu kilitlemek isterim adminler de görürse.

Öncelikle 100 Mbps fiber internet var. Haftanın 3 günü 1650 Ti bulunan bilgisayarı kullanıyorum. Bu süre zarfında ise GTX 1650 Ti ile CS:GO CoD bocw vs. oynuyorum. Sizce 1650 Ti gibi bir sistem her oyunu açar mı yoksa GeForce NOW'a yönelmek daha mı mantıklı olur? CS:GO en yüksek ayarda oynatsa da hikayelilerde nasıl sonuç verir deneyimleyemedim. Sizlere sormak istedim.

Sakın alma.

Haftanın 4 günü RX 6900XTLI sistemimi kullanıyorum. 3 günü ise 1650 Ti olan laptopu. Ultra takıntım var ama Apex Legends, CoD bocw, AC Valhalla gibi oyunlar oynayacağım. Bu oyunları deneyimleme şansım olmadı ve GeForce NOW ile yüklemeden tıkladığımız gibi oyun açılıyormuş. Güzel bir özellik sayılır. Fakat 1650 Ti dediğiniz gibi her oyuna High ayarda yeterli gelirse 8 GB RAM daha takar 16 GB'ta oyunları açarım gnow almam. Çoğunluğun fikri " Alma , yeterli" yönünde. Fikirleriniz için teşekkürler. Bir kaç yorum daha beklerim sonra konuyu kilitlemek isterim adminler de görürse.

Neden 4 gün bir, 3 gün ayrı bilgisayardasınız hocam? Aile üyeleriyle mi paylaşıyorsunuz?

GTX 1650'li laptop ve RTX 2080 Ti'li masaüstü var bana göre yetersiz Ultra grafik hastasıyım, laptopu genellikle PS5 niyetine TV'ye bağlayarak FIFA 21 için kullanıyorum Ultra'da yer yer kasıntı yapıyor, 2080 Ti'de ise RDR 2 de Ultra ayarlarda 60 FPS alamıyorum.
Kişiden kişiye göre değişir bence ortalamanın bir tık altı 1650 Ti, 1060 6 GB çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı