GTX 1650 Valorant'ta FPS normal olmasına rağmen oyun kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Fanlarınızda sıkıntı olabilir mi acaba? Eğer garanti süreniz devam ediyor ise göndermenizi tavsiye ederim. Nereden dönerseniz kardır.

Fanlarınızda sıkıntı olabilir mi acaba? Eğer garanti süreniz devam ediyor ise göndermenizi tavsiye ederim. Nereden dönerseniz kardır.
Gayet iyi çalışıyor gibiler. Birkaç ayar yaptım ve ölüm kalımda kasmıyor gibi geldi. Yarın rekabetçi mod atarken tekrar bakacağım.

Anlık düşmelerin sebebi RAM kaynaklı da olabilir. Yani RAM'lerinizde bir kusur olabilir, kontrol ettiniz mi yakın zamanda?

Arkadaşlar konu güncel ve şöyle bir sorun fark ettim. Oyun dışındayken 4133MHZ olan işlemci hızım oyuna girince 2200 gibi bir değere düşüyor. Yani işlemcinin grafik kartını kullanıyor olabilir oyun. Nasıl düzeltebilirim?

aynısı bendede oluyor ya benimde fps yüksek ama kasıyor...

aynısı bendede oluyor ya benimde fps yüksek ama kasıyor...
Hocam ben sorunu çözdüm. O kadar basitmiş ki, bilgisayar ile alakası bile yokmuş. Grafik ayarlından genel bölümünde TAM EKRAN değil de PENCERELİ TAM EKRAN seçiliymiş.. Ben bunu değiştirdiğimi hiç hatırlamıyorum. O kadar uygulama yükledim, donanımlarımı kontrol ettim fakat sorun bu kadar basitmiş.

Monster pişmanlıktır.
Hayır.
Monster Abra A5 V15.5 mi? Bende varda merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…