GTX 1650 ve R5 5600X sistem nasıldır?

Maalesef dolar yüzünden 2080 2060 2070 ti ekran kartları dediğim para kadar oldular akakçeden baktım.

Buna ne dersin? Tamam işlemci 5600X, SSD 1 TB olmayabilir ama RX 6600 içinde. Bu parayı verip 1650'ye talim etmek yazık olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna ne dersin? Tamam işlemci 5600X, SSD 1 TB olmayabilir ama RX 6600 içinde. Bu parayı verip 1650'ye talim etmek yazık olur.

valorant ve cs de kaç fps verir ve kaç derece (ortalama) olur ?

@RoxoLet işlemci soğutucusu öneririm öncelikle. 3600 güzel işlemcidir ben 3300X ve 6600 XT kullanıyorum. 3600 ile turbo hızını açıp BIOS'tan da PBO etkinleştirip bütçene göre de SE-224-XT gibi bir soğutucu alırsan bu oyunlarda çok iyi olur.

Bu videoda daha ufak bir soğutucu takılı olsa da değerler böyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı