GTX 1650 vs. GT 730 hazır sistem

Bende kör alışı yapmamak için en doğru yere danışmak istedim 10-20 arasında harcama yapabilirim.

Şimdi gelen önerileri inceliyorum dediğim gibi inanılmaz oyunları açmasına gerek yok bir tek sevgili GTA 5'ini en iyi ayarlarda oynasın o ona yeter :D

10-20 arası GTA 5 gibi oyunları High'da oynasın yeter kardeşime :D

O attığınız sistem GTA 5'i orta ayarlarda bile oynatmaz arkadasların önerdiği sistemler iyi monitör klavye mouse dahil 20ye iyi sistem toplanabilir.

Şimdi gelen önerileri inceliyorum dediğim gibi inanılmaz oyunları açmasına gerek yok bir tek sevgili gta 5'ini en iyi ayarlarda oynasın o ona yeter :D

10-20 arası Gta 5 gibi oyunları high'da oynasın yeter kardeşime :D
Gta 5 dediğiniz oyun eskidi. Bu sistemler için çok hafif geliyor artık :). Bu önerdiğim sistemlerin hepsi de yeni çıkan bütüün oyunlarda iyi performans verir.

Çocuğun tek olayı oturup gta 5,gta 4 oynamak e abi olan bilir çeneden bıkıyor insan :D
Eğer siz oynamayı düşünmüyorsanız sadece kardeşiniz için 10 bin TL altına da alabilirsiniz.

Yani dediğim gibi çocuğun tek amacı o,oyununu iyi bi şekilde oynasın kasmasın yeter benim zaten işten güçten değil oyun oyun fragmanı izleyecek vaktim olmuyor :D
Zaten bir çok güzel öneri gelmiş. 13-14 civarına olan kasalardan birini tercih edin. 3-4 bin civarına da güzel bir 144 Hz IPS monitör, kalan bütçeye de kulaklık, fare, klavye alırsınız. Maksimum 20'ye güzel bir sistem dizilir, güncel her oyunu açan.

Yeni konular

Geri
Yukarı