GTX 1650 vs. GT 730 hazır sistem

Firma güvenilirdir o konuda şüpheniz olmasın. Bir çok ünlü yayıncı kişiler sponsor oluyor.
Benim merak ettiğim tek kısım geldiğindeki kurulum,bir de işletim sistemi muhabbeti zaten 1 hafta felan daha araştırsam youtuber olmam an meselesi machinist filmindeki reznike döndüm 😂

Benim merak ettiğim tek kısım geldiğindeki kurulum, bir de işletim sistemi muhabbeti zaten 1 hafta falan daha araştırsam YouTuber olmam an meselesi machinist filmindeki reznike döndüm 😂

İçindeki parçalar hazır takılı halde geliyor sanırım.

Benim merak ettiğim tek kısım geldiğindeki kurulum,bir de işletim sistemi muhabbeti zaten 1 hafta felan daha araştırsam youtuber olmam an meselesi machinist filmindeki reznike döndüm 😂
Sadece ekran kartını ayrı kutuda gönderiyorlar. Ekran kartı ağır olduğu için slota takınca kasa darbe alırsa ekran kartı giriş bölümü kırılmasın diye. Windows kurulumunu sen yaparsın. Yanına en az 8gb lık flash bellek al. Microsoftun sitesine gir ordan Windows 10 kurma aracını indir kolayca kurarsın o araç kendisi yazıyor flaşa. Flaşın içi boş olsun ama. Daha sonra youtube dan rehber izleyerek atabilirsin formatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı