GTX 1650 vs GTX 1060 vs RX 570

melih.19

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bütçem şu anlık belli değil ve sıfır almayı düşünüyorum.

İşlemci: Intel Core i5 4670K.
RAM: 16 GB.
(Diğer bileşenleri hatırlamıyorum ve bakmaya müsait değil.)

1- Aralarından hangi kart fiyat performans?
2- Hangi kart 2021 şartları için uygun?
3- Hangi kart yeni nesil oyunları rahat kaldırır (yüksek ayarlarda)?

Link atarsanız sevinirim.

Merhabalar, bütçem şu anlık belli değil ve sıfır almayı düşünüyorum.

İşlemci: Intel Core i5 4670K.
RAM: 16 GB.
(Diğer bileşenleri hatırlamıyorum ve bakmaya müsait değil.)

1- aralarından hangi kart fiyat performans?
2- hangi kart 2021 şartları için uygun?
3- hangi kart yeni nesil oyunları rahat kaldırır (yüksek ayarlarda)?

Link atarsanız sevinirim.

Bence alabilirsen GTX 1650 al. Daha yeni bir kart.

GTX 1060 hepsinden daha iyi bir kart. Bütçe olarak da daha ucuz olması gerekiyor. GTX 1060 yeni çıkacak oyunlarda en yüksek ayarlarda çok büyük FPS'ler verebileceğini sanmıyorum. Ama kötü bir kart değil kesinlikle, indirim de bekleyebilirsiniz daha iyi bir kart almak için. GTX 1060'ın 6 GB olan versiyonunu almanızı tavsiye ederim. Bu arada GTX 1060'ı almanız da pek bir zor olacaktır keza stokları yok çünkü. Ayrıca işlemciniz 1060'la biraz da olsa darboğaz yapacaktır. 1440P bir monitörünüz varsa sıkıntı çıkmayacaktır darboğaz konusunda.

Herkese teşekkürler.
GTX 1060 hepsinden daha iyi bir kart. Bütçe olarak da daha ucuz olması gerekiyor. GTX 1060 yeni çıkacak oyunlarda en yüksek ayarlarda çok büyük FPS'ler verebileceğini sanmıyorum. Ama kötü bir kart değil kesinlikle, indirim de bekleyebilirsiniz daha iyi bir kart almak için. GTX 1060'ın 6 GB olan versiyonunu almanızı tavsiye ederim. Bu arada GTX 1060'ı almanız da pek bir zor olacaktır keza stokları yok çünkü. Ayrıca işlemciniz 1060'la biraz da olsa darboğaz yapacaktır. 1440P bir monitörünüz varsa sıkıntı çıkmayacaktır darboğaz konusunda.
Acaba sıfır fiyatları ne kadardır ? Bir bilginiz var mı ?

Herkese teşekkürler.

Acaba sıfır fiyatları ne kadardır ? Bir bilginiz var mı ?
Sıfır fiyatı Vatan'da 3100 TL'ye görmüştüm, bilmiyorum başka bir yerde satan var mı lakin 3000 TL altı bulmanız zor. İncehesap indirimlerinden ekran kartı kovalayabilirsiniz. Orada bazen baya iyi indirimler oluyor.

Geri
Yukarı