GTX 1650 vs RX 5500 XT

FalcoNN231

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şimdi bu stok sorunu çok fena. Ben de ekran kartı almak istiyorum. Ancak çok kararsız kaldım.

GTX 1650: Bütçeme uygun ama performansı tatmin etmiyor.

RX 5500 XT: Fiyatı çok ancak en iyi seçenek olur herhalde.

Stoğu beklemek: En iyi tahmin ile 2022 stok sorunu çözülmesi için ama o da çok uzun sürer 1030 ile dayanamam daha fazla.

Sizce ne yapmalıyım Temmuz'un başı gibi almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yalnız ben GTX 1650 vs RX 5500XT demiyorum ama bütçem el vermiyor ve kendimi zorlamak istemiyorum 5500XT alacağım diye zaten fiyatlar 3 kat arttı ben düşüncelerinizi duymak istiyorum.

Merhabalar. Şimdi bu stok sorunu çok fena. Ben de ekran kartı almak istiyorum. Ancak çok kararsız kaldım.

Stoğu beklemek: En iyi tahmin ile 2022 stok sorunu çözülmesi için ama o da çok uzun sürer 1030 ile dayanamam daha fazla.

rx 5500 xt 4 gb lik modelini kulanıyorum memnun değilim şuanki aklım olsa bedavaya verseler almam özelikle yeni güncelleme geldi bazen 1080p videolar izlerken kasıyor ve gta 5 gibi şuanda düşük sistem isteyen oyunda araba sürerken fena bir şekilde drop giriyor internette çok güzel gözüküyor ama ben pek beğenmedim 8 gb lik modeli nasıldır bilemem ama 4 gb lik olanı alacaksan alma

RX 5500 XT 4 GB'lik modelini kulanıyorum memnun değilim şu anki aklım olsa bedavaya verseler almam özelikle yeni güncelleme geldi bazen 1080p videolar izlerken kasıyor ve GTA 5 gibi şu anda düşük sistem isteyen oyunda araba sürerken fena bir şekilde drop giriyor internette çok güzel gözüküyor ama ben pek beğenmedim 8 GB'lik modeli nasıldır bilemem ama 4 GB'lik olanı alacaksan alma.

Hocam her şey ekran kartı değilki onlar ekran kartı yüzünden olamaz.

Hangi oyunları oynuyorsun eğer LoL valoeant CS:GO gibi rekabetçi oyunları oynuyorsan APU sistem ile çok rahay oynarsın. PC hocasının yeni bir sistemi var 3400TL'ye Ryzen 3 4300GE 16 GB RAM var. Fiyatlar düştüğünde de ekran kartı alırsın. Ama hikaye modu oyunlar oynuyordan RX 5500 XT. Bir de hangi modeller arasında seçim yapıyorsunuz o da önemli.
rx 5500 xt 4 gb lik modelini kulanıyorum memnun değilim şuanki aklım olsa bedavaya verseler almam özelikle yeni güncelleme geldi bazen 1080p videolar izlerken kasıyor ve gta 5 gibi şuanda düşük sistem isteyen oyunda araba sürerken fena bir şekilde drop giriyor internette çok güzel gözüküyor ama ben pek beğenmedim 8 gb lik modeli nasıldır bilemem ama 4 gb lik olanı alacaksan alma
Darboğaz yapıyor olabilir mi Droplar ondan olur diye tahmin ediyorum.

Hangi oyunları oynuyorsun eğer LoL valoeant CS:GO gibi rekabetçi oyunları oynuyorsan APU sistem ile çok rahay oynarsın. PC hocasının yeni bir sistemi var 3400TL'ye Ryzen 3 4300GE 16 GB RAM var. Fiyatlar düştüğünde de ekran kartı alırsın. Ama hikaye modu oyunlar oynuyordan RX 5500 XT. Bir de hangi modeller arasında seçim yapıyorsunuz o da önemli.

Darboğaz yapıyor olabilir mi droplar ondan olur diye tahmin ediyorum.

Hocam pcim var ekran kartlarınıda biliyorum ve karşılaştırma yapmıyorum.

Hocam drop hakkında konu açmışsınız. Neden insanlara kartı kötülüyorsunuz? Belki sorun sizdedir. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin.

Geri
Yukarı