GTX 1650 vs RX 580

Zaten AMD kaliteli bir firma olsa o kadar ucuza satmaz sorun olduğu çok belli ki insanlara ucuza kakalamaya calışıyorlar.
Intel & Nvidia'dan şaşmayın parasının hakkını sonuna kadar veriyor. AMD alıyorsun para veriyorsun paranla rezil oluyorsun :D

OEM sektöründe ucuz olan ürünün kalitesiz olduğunu hele ki AMD nin kalitesiz olduğunu düşünenler 2000 sonrası doğumlu çocuklardır ve bunların üyelikleri sınırsız banlanmalıdır.

AMD de böyle fiyat performans ürünleri varken Nvidia' dan ekran kartı Intel' den işlemci alan parasının kıymetini bilmiyordur açık ve net yazıyorum.

Herhangi bir sistemde performans sorunu yaşanıyorsa bu pek çok nedenden kaynaklı olabilir. Örneğin İşlemcin darboğaz yapıyor veya güç kaynağı yetmiyor olabilir. Hakikaten forumda ki bilgisizlik seviyesi yaz aylarında çekilmez düzeyde oluyor liseler açılsada burası rahatlasa artık.

rx serisi tavsiye ediliyor ama çok sorun şikayet gördüm. NVIDIA genelde sorunsuz oluyor. şu fps farklarından bahsediyor arkadaşlar ama anlamadım, çok mü kötü oluyor oyun oynarken. 1650 kullananlar ne diyor?

benim MSI R 370 4gb 256 bit vardı alalı 3.5 yıl oldu kart bir anda bozuldu
Ekran gitti windows ta hata var zannettim format attım windows kurulurken sorunsuz kuruluyor.Kurulum ekranı bittikten sonra windows açılınca bir anda sistem dıt diye duruyor.Çok şeyi çıkardım çok şeyi değiştirdim ekran kartındaymış sorun. Normalde 60 dereceden sonra fanlar dönmesi lazım ama açılışından itibaren fanlar dönüyor.Şimdilik eski ekran kartını taktım çalışıyor.Bu ekran kartının ne sorunu olabilir.Keşke Nvidia alsaydım 3.5 yılda bozulmazdı.

nerede 1350 MSI 1650 super 1400 tlden yukarı

1.343,58 TL

1.409,66 TL

ama istersen

1.223,66 TL

ya da
1.321,55 TL

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı